Europejski półmaraton w Żywcu


2008-04-06, 06:00  |  komentarzy (0)

W Żywcu odbył się kolejny półmaraton, w którym, oprócz Polaków, wzięli udział m.in. Czesi, Słowacy czy Ukraińcy.

Nie udało się pobić rekordu trasy, nie było też rekordu frekwencji. Dzisiaj rozpoczął się w Żywcu sezon sportowych zmagań dla biegaczy. 460-ciu zawodników stanęło na trasie dziewiątego już półmaratonu dookoła Jeziora o puchar starosty powiatu żywieckiego. Dopisała pogoda, warunki do biegania były idealne.
Najlepszym biegaczem okazał się Jerzy Zawierucha z czasem 1 godzina 9 minut. Blisko dwadzieścia minut później przybiegła na metę Janina Malska.

Źródło: www.radio.bielsko.pl
Artykuł wyświetlono 491 razy
Polecamy także:
2014-08-22
Mistrzowie biorą resztę
Najlepsi piłkarze Podbeskidzia dostają z kasy miasta do 16 tys. zł miesięcznie, a medaliści mistrzostw Europy mogą liczyć na wsparcie rzędu 200-300 zł. - Kluby same proponują wysokość stypendiów dla zawodników - tłumaczą w ratuszu.
więcej
2014-08-22
Ostatnie dni z promocją
To już ostatnie dni wakacji i ostatni moment na skorzystanie z oferty „Gorące ceny” w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach! Na letnie miesiące obowiązuje promocja „Gorące ceny” - tylko 13 zł za bilet na każdy tytuł. Oferta potrwa tylko do 31 sierpnia.
więcej
2014-08-21
Pediatryk po liftingu
Elewacja tego budynku nie będzie obecnie odnawiana. Jego ściany zdobią bowiem liczne zabytkowe detale architektoniczne, w tym kamienna tarcza z herbem Bielska podtrzymywana przez gryfy. Na razie w szpitalnej kasie nie ma na to funduszy.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic