Europejski półmaraton w Żywcu

2008-04-06, 06:00  |  komentarzy (0)

W Żywcu odbył się kolejny półmaraton, w którym, oprócz Polaków, wzięli udział m.in. Czesi, Słowacy czy Ukraińcy.

Nie udało się pobić rekordu trasy, nie było też rekordu frekwencji. Dzisiaj rozpoczął się w Żywcu sezon sportowych zmagań dla biegaczy. 460-ciu zawodników stanęło na trasie dziewiątego już półmaratonu dookoła Jeziora o puchar starosty powiatu żywieckiego. Dopisała pogoda, warunki do biegania były idealne.
Najlepszym biegaczem okazał się Jerzy Zawierucha z czasem 1 godzina 9 minut. Blisko dwadzieścia minut później przybiegła na metę Janina Malska.

Artykuł wyświetlono 541 razy
Najnowsze artykuły:
2015-01-26
Bielski towar eksportowy
Sala NOSPR zmieści 1,8 tys. widzów, ale prawie wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Organizatorzy zrezygnowali z oprawy multimedialnej koncertu, aby wygospodarowaną powierzchnię przeznaczyć na dodatkowe miejsca dla fanów.
więcej
2015-01-26
Stolica Podbeskidzia straciła tytuł
Bielsko-Biała nie jest już Najpiękniej Rozświetlonym Świątecznie Miastem w Polsce. W tegorocznym plebiscycie miast „Świeć się z Energą” stolica Podbeskidzia zajęła trzecie miejsce w kraju. Dekoracje uliczne kosztowały budżet naszego miasta 500 tys. zł.
więcej
2015-01-26
BZ WBK inwestuje w segment mobilny
W najnowszym komunikacie BZ WBK czytamy, że do końca tego roku bank chce mieć 1 mln klientów, którzy aktywnie korzystają z bankowości mobilnej. To ambitny cel szczególnie, że w trzecim kwartale ub. roku BZ WBK miał ich zaledwie 450 tysięcy.