REKLAMA

Banki

Multibank
Zadzwoń po najlepszą lokatę lub kredyt.                                                                                                                                                                         Szczegółowe adresy oraz numery telefonów po kliknięciu na logo obok ----->
Multibank
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millennium S.A.
Zadzwoń po kredyt hipoteczny lub dobrą lokatę
Bank Millennium S.A.
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 801 331 331
ING Bank Śląski
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
ING Bank Śląski
ul. Pl. Bolesława Chrobrego 1
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Geting Bank
Przyjdź i zapoznaj się z naszą ofertą - zapraszamy
Geting Bank
ul. 3 Maja 25
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Bank Ochrony Środowiska
ul. Legionów 57
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Beskidzki Bank Spółdzielczy
Posiadamy wiele oddziałów
Beskidzki Bank Spółdzielczy
ul. Komorowicka 272
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Fortis Bank
Numer rozliczeniowy: 16001299 Godziny otwarcia: pn-pt: 9.00-17.00
Fortis Bank
ul. al. Partyzantów 22
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
BZBWK
Pełny wachlarz finansowy
BZBWK
ul. Partyzantów 22 22
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Bank Inicjatyw Społeczno - Ekonomicznych SA
Bankomat w oddziale dostępny 24 godziny
Bank Inicjatyw Społeczno - Ekonomicznych SA
ul. Stojałowskiego 50
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Dominet Bank
Kredyty i pożyczki
Dominet Bank
ul. Wzgórze 22
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Banki

Jak otworzyć szybkie konto bankowe online? Jak otworzyć szybkie konto bankowe online?

Wiele osób szuka możliwości na założenie rachunku osobistego od zaraz - bez wizyty kuriera i bez konieczności podpisywania papierowej umowy. Takie konto staje się aktywne po kilkunastu minutach od jego otwarcia. Sprawdźmy wszystkie metody, które pozwalają skorzystać z takiej usługi. Poszczególne sposoby mają na celu potwierdzenie tożsamości klienta w możliwie jak najszybszy sposób. Banki mają na to 3 sposoby.

Jak bezpiecznie płacić kartą w Internecie? Jak bezpiecznie płacić kartą w Internecie?

Karty, zarówno debetowe, jak i kredytowe, są powszechnym instrumentem płatniczym. Jak widać z obserwacji rynku, wiele osób decyduje się na korzystanie z tych rozwiązań, szczególnie przy dokonywaniu zakupów w Internecie. Karta gwarantuje bowiem szybką realizację płatności, a także brak obowiązku logowania się do banku w celu wykonania przelewu. Banki oferują dziś w standardzie kartę umożliwiającą zapłatę online. Dzięki temu rozwiązaniu wiele osób korzysta z dostępnej funkcjonalności. Warto jednak wiedzieć, iż płatność kartą online może być obarczona dużym ryzykiem, jeśli chronione dane karty dostaną się w niepowołane ręce.

Jak chronić osoby starsze przed oszustami finansowymi? Jak chronić osoby starsze przed oszustami finansowymi?

Niestety cały czas rośnie liczba przestępstw finansowych dokonywanych na osobach starszych. Nasi rodzice i dziadkowie są narażeni na utratę wieloletnich oszczędności. Przestępcy stosują rozmaite techniki, mające na celu oszukanie seniorów i skłonienie ich do dobrowolnego oddania im znacznych sum pieniędzy.

Nest Konto ‒ konto korzystne pod każdym kątem Nest Konto ‒ konto korzystne pod każdym kątem

Przechowywanie pieniędzy na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Niestety, banki często naliczają dodatkowe opłaty za korzystanie z bankomatów czy za operacje dokonywane za pomocą karty płatniczej. Jeżeli szukasz darmowego konta bez żadnych ukrytych opłat, zainteresować Cię może oferta przygotowana przez Nest Bank.

Kontrahent z UK - sprawdź jak najszybciej i najtaniej przelać pieniądze z Polski Kontrahent z UK - sprawdź jak najszybciej i najtaniej przelać pieniądze z Polski

Realizując przelew do kontrahenta z Polski do Anglii przede wszystkim zależy nam na czasie oraz niskich opłatach. W dzisiejszym artykule opisujemy wszystkie metody wykonania przelewu z Polski do UK oraz wybieramy najlepszy sposób na transfer gotówki.

Jak działa bank komercyjny? Opłacalność pożyczek bankowych Jak działa bank komercyjny? Opłacalność pożyczek bankowych

Bank komercyjny to instytucja, z której korzysta niemal każdy z nas. Jako przedsiębiorstwo usługowe, proponuje nam liczne rozwiązania w tematyce finansów. Jest obdarzone niezwykłym zaufaniem, dzięki któremu pozyskuje nowych klientów. To właśnie w nim trzymamy swoje finanse oraz bazujemy na jego bezpieczeństwie. Zdajemy sobie sprawę, że zdecydowanie większą korzyść przyniesie trzymanie pieniędzy w banku, niż w przysłowiowej „skarpecie”. Zastanówmy się dlaczego tak ufamy bankom i w jaki sposób próbują one pozyskiwać nowych klientów.

Zaufaliśmy kartom kredytowym Zaufaliśmy kartom kredytowym

Karty kredytowe zyskują na coraz większej popularności. Z danych udostępnionych przez banki wynika, że coraz więcej osób decyduje się na operowanie tego rodzaju środkiem płatniczym. Sprawdź, jakie są zalety korzystania z kart kredytowych.

Ranking najkorzystniejszych kont firmowych dla przedsiębiorców Ranking najkorzystniejszych kont firmowych dla przedsiębiorców

Posiadanie konta firmowego nie jest może obowiązkiem przedsiębiorcy, jednak z pewnością ułatwia firmie dalsze, bezproblemowe istnienie – głównie chodzi tu o rozliczenia oraz na przykład ubieganie się o zwrot podatku VAT. Dlatego też większość przedsiębiorców decyduje się na założenie konta firmowego i w tym momencie staje przed dylematem: jakie konto będzie najlepsze? Dla wszystkich tych, którzy podejmują decyzję obecnie, przygotowaliśmy najnowszy ranking najlepszych kont firmowych – wraz z ich krótkim opisem.

REKLAMA
ŁADOWANIE