Usługi porządkowe, pranie dywanów

Pozycji w tej kategorii: 4


ul. I Dywizji Pancernej 45 ( budynek BIT)
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.m-kwadrat.eu

M-Kwadrat

PROFESJONALNE SPRZATANIE OBIEKTÓW - Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie utrzymania czystości obiektów. Pragniemy przedstawić Państwu nowe spojrzenie na problem czystości, który w dobie obecnego postępu technologicznego, pociąga za sobą konieczność zaprogramowania procesu utrzymania czystości, tak aby spełniał on najwyższe oczekiwania Klienta.


zobacz więcej
ul. Nadbrzeżna 8
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.nami.info.pl

Nami
Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, działamy na rynku od 16 lat. Wykonujemy usługi sprzątania, czyszczenia i utrzymania terenów zielonych przy obsługiwanych obiektach. Realizujemy głównie stałe kontrakty. Działamy w Bielsku-Białej i okolicy. 


zobacz więcej
43-300 Bielkso-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.cls.sed.pl

Usługi porządkowe CLS - Sylwia Kryńska

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie sprzatania: utrzymanie czystości w biurach, firmach, domwach, mycie okien witryn, czyszczenie dywanów, tapicerek w samochodach,sprzatanie po remontach i wiele innych.


zobacz więcej
ul. Boczna 67
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
clean-serwis.bielsko.prv.pl

Clean Serwis - Pralnia dywanów i tapicerek

Zakres naszej działalności obejmuje profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin dywanowych, posadzek twardych, tapicerek meblowych i samochodowych. Oferujemy również usługi związane z zabezpieczeniem tkanin przed zabrudzeniem poprzez ich impregnację.


zobacz więcej
Porady związane z kategorią: Usługi porządkowe, pranie dywanów
PORADY
TEMATYCZNE
Profesjonalne czyszczenie = profesjonalna firma

 

Jeżeli masz w domu zabrudzoną kanapę, dywan czy wykładzinę, możesz spróbować poradzić sobie z problemem sam, jednak przy użyciu dostępnych na rynku środków, nie posiadając odpowiedniego sprzętu i doświadczenie trzeba się liczyć z tym, że efekt może nie być tak spektakularny jak ten, których chcielibyśmy uzyskać. Jeżeli naszym celem jest prawdziwa czystość — warto zdecydować się na profesjonalne firmy, które oferują tego typu usługi.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Firma sprzątająca, czy własna sprzątaczka?

Nowocześnie prowadzone firmy coraz częściej wynajmują do prac sprzątających firmy zewnętrzne, trudniące się oraz specjalizujące w tego typu zadaniach i pracach. Dzieje się to przy likwidowaniu stanowisk pracy sprzątaczek, które przestają być zatrudniane na etat. Jakie są tego przyczyny oraz czy jest to opłacalne? Spróbujemy odpowiedzieć na wasze pytania.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Firma sprzątająca czy działanie na własną rękę?

Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale aranżacja przestrzeni biurowej ma kluczowy wpływ na efektywność pracy. Ponieważ w biurze spędzamy większość swojego czasu, przestrzeń powinna być czysta, a wystrój estetyczny i funkcjonalny.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Postaw na profesjonalistów - zalety firm sprzątających

W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zapracowani. Z tego powodu nie mamy zbyt wiele wolnego czasu. Jeżeli wracamy późno z pracy, marzymy tylko i wyłącznie o odpoczynku. Jednak bardzo ciężko jest się zrelaksować w nieposprzątanym mieszkaniu. Czy istnieje jakieś rozwiązanie w tej sytuacji?

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Segregacja śmieci - mały krok, wielka zmiana.

 

Ze śmieciami mamy do czynienia każdego dnia, mimo to nie poświęcamy im wiele uwagi. A szkoda... Zwracając uwagę na to, gdzie je wyrzucamy i co zrobić, by było ich mniej w obiegu, przyczynilibyśmy się w dużym stopniu do ochrony naszego środowiska.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Zadbaj o czystość w domu i w firmie

 

Dziś profesjonalne firmy oferują nam całe zestawy sprzętów, które mają nam ułatwić sprzątanie - zarówno w domu jak i w pracy.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Papier czy bawełna. Jakie są zalety używania czyściw papierowych?

Względy ekonomiczne często decydują o wyborze rodzaju czyściw. Przedsiębiorcy stoją przed decyzją związaną z wyborem papieru lub bawełny, z jakich wykonane są współczesne materiały przeznaczone do czyszczenia powierzchni. Czego użyć aby zminimalizować koszta, a przede wszystkim jakiego dokonać wyboru aby zagwarantować odpowiednio wysoki poziom świadczonych usług i wymaganą bezwzględną czystość?

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Urządzenia czyszczące – specjaliści od czystej podłogi

 

Usuwanie zabrudzeń z średnich i dużych powierzchni wymaga profesjonalnego sprzętu, który zapewni szybkie i efektywne sprzątanie. Aby kompleksowo i dokładnie wyczyścić podłogi w halach produkcyjnych, biurach, magazynach, szkołach czy hipermarketach należy stosować wysokiej klasy urządzenia czyszczące. Jakie to urządzenia? Czy się różnią? Gdzie można je kupić?

więcej
Zobacz także inne kategorie z grupy Usługi


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic