REKLAMA

Centrum ogrodnicze-pielęgnacja ogrodów

Zieleń Miejska – pielęgnacja terenów zielonych
Zieleń Miejska jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji terenów zielonych oraz produkcji roślin ozdobnych.
Zieleń Miejska – pielęgnacja terenów zielonych
ul. Al. Armii Krajowej 132
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 814 26 53Porady związane z kategorią:
Centrum ogrodnicze-pielęgnacja ogrodów

Najpiękniejsze krzewy ozdobne, które sprawdzą się w każdym ogrodzie Najpiękniejsze krzewy ozdobne, które sprawdzą się w każdym ogrodzie

W ogrodzie można wygospodarować miejsce na różne rzeczy. Czasem będą to grządki z warzywami czy na przykład rabaty z kwiatami. Nie można też jednak zapominać o krzewach ozdobnych. Ich obecność urozmaici wygląd całego ogrodu.

Prawo budowlane a budowa ogrodu zimowego Prawo budowlane a budowa ogrodu zimowego

Zakładanie ogrodów zimowych staje się coraz popularniejsze. Co roku ich liczba wzrasta o 40% w porównaniu do roku poprzedniego. Podpowiadamy jak założyć ogród zimowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

Okazje do kupowania tuneli foliowych Okazje do kupowania tuneli foliowych

Wiele osób zajmujących się ogrodnictwem, czy to hobbystycznie czy zawodowo, często ma dylemat kiedy zdecydować się na zakup nowego wyposażenia zapewniającego lepsze warunki uprawy roślin, jakim jest niewątpliwie tunel foliowy. Czy w tym przypadku czekanie do zakończenia sezonu to dobre rozwiązanie?

Letni wypoczynek w hamaku - o czym warto pamiętać? Letni wypoczynek w hamaku - o czym warto pamiętać?

Lato to najlepszy czas na relaks na świeżym powietrzu. Długie spacery, wycieczki rowerowe, wieczorne ogniska czy po prostu słodkie leniuchowanie na łonie natury pozwalają nabrać energii na całą resztę roku. Któż z nas nie lubi wylegiwać się w wygodnym hamaku - czytając książkę, słuchając muzyki, lub też po prostu patrząc w niebo?

Rolnik wiosną - o początku sezonu upraw Rolnik wiosną - o początku sezonu upraw

 

Tegoroczna zima nie okazała się zbyt ciężka, dlatego niektórzy z rolników decydują się na przyspieszenie przygotowań do wiosennego rozpoczęcia sezonu, aby zacząć go jak najwcześniej i tym samym optymalnie wykorzystać każdy dzień dla wzrostu uprawianych roślin.

Prosta droga do ogrodu marzeń Prosta droga do ogrodu marzeń

 

Zadbany ogród to chluba każdego domu. Napawamy się dumą, gdy sąsiedzi z podziwem wychylają głowy zza płotu, a myśli o tym, by zwyciężyć w konkursie na najpiękniejszy ogród w gminie stają się coraz silniejsze.

REKLAMA
ŁADOWANIE