REKLAMA

Zdrowa żywność, dietetycy

Beskidzkie Centrum Medyczne
Beskidzkie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, na którą składa się szpital i dwie przychodnie specjalistyczne.
Beskidzkie Centrum Medyczne
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 82 63 400
fax: +48 33 82 63 400

FAIRTRADE
 Być zdrową, pełną energii osobą -  co zrobić by to osiagnąć ?
FAIRTRADE
ul. Czeladnicza 9a
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
ATI - Ewa Brzeźny
Jeśli lubisz zdrowo i smacznie zjeść to zapraszamy do nas. W siedzibie naszej firmy można zakupić wszystkie produkty jak i zjeść smacznie u nas na miejscu w ...
ATI - Ewa Brzeźny
ul. Jaworzańska 115
43-382 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Importer o/ Natura pH. sp. z o.o.
Zajmujemy się oczyszczaniem i odkwaszaniem organizmu, utrzymaniem równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, również walką z nadwagą, cellulitem, propagujemy zdrowy styl życia.
Importer o/ Natura pH. sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 1
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Zdrowa żywność, dietetycy

Colostrum bovinum – zdrowotne właściwości substancji i sposób pozyskiwania Colostrum bovinum – zdrowotne właściwości substancji i sposób pozyskiwania

Colostrum bovinum nie jest jeszcze wszystkim dobrze znane, a tymczasem ta naturalna substancja zdecydowanie wpływa na poprawę kondycji zdrowotnej. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób nieustannie borykających się z infekcjami. Co to jest colostrum? Czy wszystkie suplementy z colostrum są w pełni wartościowe?

Spirulina – alga, która leczy Spirulina – alga, która leczy

Zasłynęła wieki temu, jako jeden z nadrzędnych antyoksydantów, który stanowi pełną właściwości odżywczych roślinę, wartą wprowadzenia w codzienny jadłospis. Spirulina – bo ona stanowić będzie bohaterkę niniejszego tekstu – dostępna jest w przeróżnych, wygodnych dla konsumenta postaciach. W aptekach, sklepach zielarskich lub serwisach internetowych typu WitaminySwanson, można otrzymać ten produkt w formie proszku, płynu oraz tabletek. Dlaczego jest to aż tak cenny składnik naszej diety?

Inhalator - Jak dobrze wybrać? Inhalator - Jak dobrze wybrać?

Inhalator to sprzęt, który stosowany jest w celu leczenia lub profilaktyki infekcji wirusowych lub astmy. Jego szczególną zaletą jest to, że można korzystać z niego w domu. Istnieje wiele różnych rodzajów inhalatorów, co sprawia, że dobranie tego idealnego jest możliwe. Z inhalatorów korzystają nie tylko osoby starsze, ale również młodzi ludzie, którzy wspierają swoje leczenie poprzez inhalacje.

Dieta bezglutenowa Dieta bezglutenowa

Nietolerancje różnych składników pokarmowych występują dziś coraz częściej. W przypadku, jeśli sami borykamy się z tym problemem, warto poradzić się dietetyka.

Agrest indyjski na skuteczne odchudzanie, piękne włosy i paznokcie Agrest indyjski na skuteczne odchudzanie, piękne włosy i paznokcie

Małe, przypominające polski agrest kuleczki są prawdziwym hitem w Indiach, gdzie od wieków stosuje się je na różnorodne problemy zdrowotne. Obecnie ich sława dociera także do Europy, a ich właściwości stawiają je w jednym szeregu z takimi superfoods, jak nasiona chia, jagody acai czy komosa ryżowa. Przekonaj się, dlaczego są aż tak popularne!

Zdrowo w pracy i w domu. Czy wiesz, jaką wodę kupić? Zdrowo w pracy i w domu. Czy wiesz, jaką wodę kupić?

Wiemy już, że od spożywania odpowiedniej ilości wody zależy nasze zdrowie i samopoczucie. Zalecenia lekarzy i dietetyków nie pozostawiają w tej kwestii żadnych wątpliwości. Co jednak oznacza „odpowiednia ilość wody” i jaka powinna być zdrowa woda?

Źródła zdrowia i energii w diecie rocznego dziecka Źródła zdrowia i energii w diecie rocznego dziecka

Aktywne roczne maluchy, często zaczynające już chodzić, zużywają na co dzień do odkrywania świata mnóstwo energii. Prawidłowa dieta sprawia, że wystarcza im do tego sił i zdrowia. Po co dziecko je? Żeby mieć energię, która jest niezbędna do życia – jej część zużywają mięśnie odpowiedzialne za oddychanie czy bicie serca. Potrzebna jest też do utrzymania stałej temperatury ciała. Resztę pochłania aktywność fizyczna i psychiczna. Dzięki niej dziecko ma ochotę na odkrywanie świata i codzienną naukę.

Dobroczynne działanie kwasów omega-3 Dobroczynne działanie kwasów omega-3

Kwasy omega-3 są jednym ze związków organicznych, wspomagających właściwą pracę organizmu człowieka. Pomagają one szczególnie w procesie budowania tkanek oraz poszczególnych narządów, co wpływa w znacznym stopniu na funkcje życiowe.

Dlaczego warto spożywać tłuszcze? Dlaczego warto spożywać tłuszcze?

Zdecydowanej większości ludzi przejście na dietę kojarzy się m.in. z odstawieniem na bok tłuszczy – jest to jednak poważny błąd. Tłuszcze pełnią bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu!

Regeneracja wątroby po wakacjach Regeneracja wątroby po wakacjach

Okres wakacyjny za nami. Spotkania ze znajomymi, wyjazdy w ramach odpoczynku – to sytuacje, w którym pozwalaliśmy sobie m.in. na uleganie pokusom żywieniowym. Jedzenie fast foodów, jedzenie o późnych czy nieregularnych porach, spożywanie większej ilości alkoholu niż zawsze – to wszystko mogło spowodować obciążenie układu trawiennego, zwłaszcza wątroby. Warto zatem pomyśleć o jej regeneracji.

REKLAMA
ŁADOWANIE