Zdrowa żywność, dietetycy

Pozycji w tej kategorii: 5


ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.bcm.bielsko.pl

Beskidzkie Centrum Medyczne

Beskidzkie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, na którą składa się szpital i dwie przychodnie specjalistyczne. Tutaj znajdziesz znakomite warunki lokalowe, wysokiej klasy sprzęt, kompleksowe usługi medyczne, doświadczenie i renoma, certyfikat ISO 9001


zobacz więcej
Porady związane z kategorią: Zdrowa żywność, dietetycy
PORADY
TEMATYCZNE
Dieta bezglutenowa

Nietolerancje różnych składników pokarmowych występują dziś coraz częściej. W przypadku, jeśli sami borykamy się z tym problemem, warto poradzić się dietetyka.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Agrest indyjski na skuteczne odchudzanie, piękne włosy i paznokcie

Małe, przypominające polski agrest kuleczki są prawdziwym hitem w Indiach, gdzie od wieków stosuje się je na różnorodne problemy zdrowotne. Obecnie ich sława dociera także do Europy, a ich właściwości stawiają je w jednym szeregu z takimi superfoods, jak nasiona chia, jagody acai czy komosa ryżowa. Przekonaj się, dlaczego są aż tak popularne!

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Zdrowo w pracy i w domu. Czy wiesz, jaką wodę kupić?

Wiemy już, że od spożywania odpowiedniej ilości wody zależy nasze zdrowie i samopoczucie. Zalecenia lekarzy i dietetyków nie pozostawiają w tej kwestii żadnych wątpliwości. Co jednak oznacza „odpowiednia ilość wody” i jaka powinna być zdrowa woda?

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Źródła zdrowia i energii w diecie rocznego dziecka

Aktywne roczne maluchy, często zaczynające już chodzić, zużywają na co dzień do odkrywania świata mnóstwo energii. Prawidłowa dieta sprawia, że wystarcza im do tego sił i zdrowia. Po co dziecko je? Żeby mieć energię, która jest niezbędna do życia – jej część zużywają mięśnie odpowiedzialne za oddychanie czy bicie serca. Potrzebna jest też do utrzymania stałej temperatury ciała. Resztę pochłania aktywność fizyczna i psychiczna. Dzięki niej dziecko ma ochotę na odkrywanie świata i codzienną naukę.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Dobroczynne działanie kwasów omega-3

Kwasy omega-3 są jednym ze związków organicznych, wspomagających właściwą pracę organizmu człowieka. Pomagają one szczególnie w procesie budowania tkanek oraz poszczególnych narządów, co wpływa w znacznym stopniu na funkcje życiowe.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Dlaczego warto spożywać tłuszcze?

Zdecydowanej większości ludzi przejście na dietę kojarzy się m.in. z odstawieniem na bok tłuszczy – jest to jednak poważny błąd. Tłuszcze pełnią bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu!

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Regeneracja wątroby po wakacjach

Okres wakacyjny za nami. Spotkania ze znajomymi, wyjazdy w ramach odpoczynku – to sytuacje, w którym pozwalaliśmy sobie m.in. na uleganie pokusom żywieniowym. Jedzenie fast foodów, jedzenie o późnych czy nieregularnych porach, spożywanie większej ilości alkoholu niż zawsze – to wszystko mogło spowodować obciążenie układu trawiennego, zwłaszcza wątroby. Warto zatem pomyśleć o jej regeneracji.

więcej


ul. Tadeusza Regera 16/14
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Poradnia Dietetyczna Dietetycznie i Zdrowo

 

Indywidualne konsultacje żywieniowe skierowane do osób:

 

zobacz więcej
ul. Czeladnicza 9a
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
FAIRTRADE

 Być zdrową, pełną energii osobą -  co zrobić by to osiagnąć ?


zobacz więcej
ul. Jaworzańska 115
43-382 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
ATI - Ewa Brzeźny

Jeśli lubisz zdrowo i smacznie zjeść to zapraszamy do nas.
W siedzibie naszej firmy można zakupić wszystkie produkty jak i zjeść smacznie u nas na miejscu w lokalu, w okresie letnim otwarty jest ogródek w plenerze.


zobacz więcej
ul. Mickiewicza 1
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Importer o/ Natura pH. sp. z o.o.

Zajmujemy się oczyszczaniem i odkwaszaniem organizmu, utrzymaniem równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, również walką z nadwagą, cellulitem, propagujemy zdrowy styl życia.


zobacz więcej


Zobacz także inne kategorie z grupy Medycyna i zdrowie


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic