REKLAMA

Sprzęt komputerowy

KONTRAST
Systemy komputerowe
KONTRAST
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 033 819 35 17

Laurem.pl - laptopy poleasingowe, komputery biznesowe
Zajmujemy się dystrybucją komputerów i laptopów poleasingowych najwyższej klasy. Nasze sprzęty są starannie sprawdzane zanim trafią do sprzedaży, a na półkach mamy jedynie wyselekcjonowane sztuki. Oferujemy ...
Laurem.pl - laptopy poleasingowe, komputery biznesowe
ul. 3 Maja 25
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 400 00 61

Centrum Komputerowe Microman
Centrum Komputerowe ?Microman? Bielsko-Biała  jest jedną z najstarszych firm istniejących na bielskim rynku branży IT, zarejestrowana w sierpniu 1996roku, nieprzerwanie działającą w handlu i usługach sprzętu ...
Centrum Komputerowe Microman
ul. Jesionowa 13
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Sprzęt komputerowy

Jaki fotel biurowy wybrać dla programisty? Jaki fotel biurowy wybrać dla programisty?

Wielogodzinne siedzenie przed ekranem komputera potrafi dać się we znaki. Przewlekłe bóle kręgosłupa, ale również pojawiające się dolegliwości w klatce piersiowej, wywołane długotrwałym uciskiem, skłaniają do tego, aby rozejrzeć się wreszcie za porządnym fotelem biurowym. Zobacz, jakie krzesło sprawdzi się w przypadku programisty.

 

Tonery do drukarek – o czym warto wiedzieć? Tonery do drukarek – o czym warto wiedzieć?

Drukarki laserowe są o wiele tańsze niż jeszcze kilka lat temu, co sprawia, że są stosowane już nie tylko w biurach, ale również w domach. Zapewniają wysoką jakość i trwałość wydruku, ale trzeba pamiętać, że tonery wymagają wymiany co pewien czas, a dokładnie, co ile, to zależy od intensywności użytkowania drukarki. O czym należy pamiętać przy wyborze tonera?

Czym charakteryzuje się kolorowa drukarka laserowa? Czym charakteryzuje się kolorowa drukarka laserowa?

Jeszcze do niedawna urządzenia wykorzystujące zamiast tuszu specjalny proszek były używane głównie przez instytucje oraz firmy. Obecnie równie często kupują je użytkownicy prywatni, którzy cenią wydajność oraz szybkość druku. Największą przewagą laserowych drukarek kolorowych nad urządzeniami wykorzystującymi atrament jest niższy koszt wydruku jednej strony. Jeżeli sprzęt jest używany sporadycznie, nie ma to zbyt dużego znaczenia, jednak w przypadku intensywnej eksploatacji, oszczędnością są znaczące.

Jak raz na zawsze uporządkować kable? Jak raz na zawsze uporządkować kable?

We współczesnym domu przybywa kabli, ładowarek i przewodów. Ich zwoje nie wyglądają zbyt estetycznie i trudno się wśród nich zorientować. Sprytne sprzęty, jak ładowarka czy ekran z USB i tych kilka prostych sposobów sprawią, że w domu zapanuje większy ład.

REKLAMA
ŁADOWANIE