REKLAMA

Akcesoria ogrodowe

Water-Grass S.C Baseny, Chemia basenowa, Sauny - serwis basenów.
Pragniemy zapoznać Państwa z firmą Water-Grass S.C. zajmującą się od 2003 roku budową basenów, sprzedażą internetową wyposażenia basenowego, chemii basenowej, saunami, piecami do sauny, generatorami pary. ...
Water-Grass S.C Baseny, Chemia basenowa, Sauny - serwis basenów.
ul. Bystrzańska 45/20
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 445 16 93

Perfect Garden Chemia Basenowa, Baseny, Kosiarki
Firma Perfect Garden jest autoryzowanym punktem sprzedaży i serwisu urządzeń marki STIHL, specjalizuje się także w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej chemii basenowej a także akcesoriów do ...
Perfect Garden Chemia Basenowa, Baseny, Kosiarki
ul. Bystrzańska 85A
43-309 Bielsko-Biała
tel.: 530061230

Sklep Ogrodniczy Zieleń Miejska
Sklep ogrodniczy Zieleń Miejska oferuje szeroki zakres artykułów ogrodniczych, roślin oraz materiałów niezbędnych przy zakładaniu ogrodu.
Sklep Ogrodniczy Zieleń Miejska
ul. al. Armii Krajowej 132
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 59 81Porady związane z kategorią:
Akcesoria ogrodowe

Oto najlepsze baseny stelażowe do 600 złotych Oto najlepsze baseny stelażowe do 600 złotych

Kiedyś kupno basenu stanowiło niebagatelną inwestycję – dziś natomiast pozwolić może sobie na niego praktycznie każda rodzina. Które baseny stelażowe w cenie do 600 złotych są warte uwagi? Podpowiadamy. 
 

Najlepsze krzesła ogrodowe na lato Najlepsze krzesła ogrodowe na lato

Lato można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest organizacja spotkań ze znajomymi czy w gronie rodzinnym.

Jak zamówić kontener na śmieci online? To prostsze niż myślisz! Jak zamówić kontener na śmieci online? To prostsze niż myślisz!

„Przeprowadzam duży remont w mieszkaniu po rodzicach. Chcę wyrzucić wszystkie stare meble, skuć zniszczoną glazurę oraz wyburzyć jedną ze ścian działowych. Dowiedziałem się, że nie wolno mi wyrzucić wymieniowych śmieci do pojemników na odpady komunalne. Poinformowano mnie w gminie, że moim obowiązkiem jest zamówienie kontenera na odpady. Gdzie i jak mogę go zamówić?” - pyta pan Marek z Bielska Białej. Odpowiada firma ecoexpress24.pl.

Tanie zestawy ogrodowe z technorattanu Tanie zestawy ogrodowe z technorattanu

Czy warto zainwestować w tanie zestawy z technorattanu? Jak wybrać meble technorattanowe, które będą tanie i dobre jakościowo? Zastanowimy się dziś nad tym zagadnieniem z ekspertami ze sklepu meble.ogrodowe.net, specjalizującego się w sprzedaży mebli z technorattanu.

Top 4 najpopularniejszych mebli ogrodowych Corfu Top 4 najpopularniejszych mebli ogrodowych Corfu

Meble Corfu to seria mebli ogrodowych wykonanych z tłoczonego fabrycznie polipropylenu. Na komplety Corfu składają się krzesła, sofy i stoliki. Można też dokupować każdy mebel osobno. Meble wykonane są z bardzo wytrzymałego polipropylenu, który ze względu na swoje właściwości jest odporny na złe warunkami pogodowe. Meble Corfu to bardzo popularne wyposażenie ogrodów, tarasów czy balkonów. Stonowana kolorystyka i ręczne wykonanie plecionki powodują, że meble Corfu pięknie prezentują się w zielonych przestrzeniach.

REKLAMA
ŁADOWANIE