REKLAMA

Firmy doradcze

WORK & PROFIT
Założona w 2001 roku przez inwestorów z Polski i Francji firma Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji pracy tymczasowej.
ul. 11 listopada 7b
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.workprofit.pl

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP
Obejmujemy swoim zasięgiem działania teren powiatu: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego, żywieckiego oraz miasto Bielsko-Biała.
ul. Kosynierów 20
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.infofirma.pl/ohpbielsko

Bielskie Centrum Przedsiebiorczości
Stowarzyszenie "Bielskie Centrum Przedsiębiorczości? to organizacja pozarządowa typu ?non-profit? , która działa od kwietnia 1994r.  
ul. Cieszyńska 367
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Zakład Usług Technicznych i Szkoleń Zawodowych 'ERGOTECH'
Szkolenia bhp, ppoż, ergonomia, ryzyko zawodowe prawo pracy, wózki jezdniowe, pierwsza pomoc przedmedyczna...
ul. Góralska 18
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Kancelaria Doradztwa Podatkowego- Zbigniew Grzybowski i Wiesława Grzybowska.
Kancelaria istnieje od 1991 roku, zajmuje się obsługą podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie rozliczeń publiczno-prawnych oraz rozliczeniami osób, nie prowadzących działalności gospodarczej, w zakresie podatku ...
ul. Sempołowskiej 4
34-300 Żywiec
Skontaktuj się
Torus Grupa sp. z o.o. Obrót udziałami w spółkach kapitałowych
Torus Grupa sp. z o.o. Obrót udziałami w spółkach kapitałowych
ul. Lwowska 17
00-660 Warszawa
Skontaktuj się
Central Investment Group Sp. z o.o.
LUXoffice.pro kieruje swoją ofertę zarówno do firm dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem, jak również do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biura. Lokal, ...
ul. Moniuszki 4
43-400 Cieszyn
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Firmy doradcze

Optymalizacja procesów zakupowych w firmie

Optymalizacja procesów zakupowych to nic innego, jak opracowanie i późniejsze wdrażanie zmian w zakresie przyjętych dotychczas praktyk w poszczególnych działach przedsiębiorstwa czy też jednostki samorządu terytorialnego. Dzięki temu koszty zostają obniżone w sposób zauważalny, a sam proces zakupowy ulega znaczącemu uproszczeniu.

Praca za granicą – gdzie jej szukać?

W przypadku poszukiwania pracy w kraju sprawa zazwyczaj jest prosta – wchodzimy na strony internetowe zawierające interesujące nas ogłoszenia i odpowiadamy na te najciekawsze. W przypadku poszukiwania zatrudnienia w obcym kraju problemem bywa bariera językowa oraz nieznajomość lokalnego rynku. Na co zwracać uwagę szukając pracy za granicą?

O bankowości piszą dla ludzi – blog FinAi.pl

W ostatnich miesiącach w internecie pojawił się blog FinAi – startupu, który ma na celu uprościć świat finansów!

Jak pozyskać dofinansowanie?

Szukasz dofinansowań dla technologii informacyjno-komunikacyjnych w twoim przedsiębiorstwie? Podpowiadamy, na jakie projekty zwrócić uwagę.

Odliczenia od dochodu w PIT 37

Odliczenia od dochodu wpisujemy na formularzu PIT 37 w części D. Odliczeniu podlegają składki na ubezpieczenie społeczne określone w przepisach ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ulgi wykazane w załącznikach PIT/O i PIT/D.

7 zasad inwestowania w fundusze z korzyścią

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne wydaje się nietrudne. Niczym scenariusz z filmu – wystarczy kilka razy zadzwonić, trochę pokrzyczeć „kupuję”, trochę „sprzedaję”. Ale taka lekka nerwówka to nic wielkiego, skoro już wieczorem można wsiadać w prywatny odrzutowiec i lecieć na Fidżi czy Barbados. Niestety, ale taki przebieg spraw jest zarezerwowany dla nielicznych. Sprawdź, jak zarabiać na funduszach inwestycyjnych.

6 kroków do otworzenia swojego biznesu

Prowadzenie własnej firmy to sposób na uniezależnienie się od pracodawcy i etatu, szansa na realizację swojego wymarzonego zawodu. Założenie własnego biznesu nie jest trudne, wystarczy tylko podążać zgodnie z wytyczoną sobie ścieżką.

Praca - jak jej szukać?

Polski rynek pracy nie dla każdego wydaje się być wystarczająco rozwinięty. Wszystko zależy od tego jaki zawód i kwalifikacje posiadamy, oraz w jakim województwie czy też mieście mieszkamy. Biorąc pod uwagę różne branże mogłoby się wydawać, iż wolnych etatów nie powinno brakować. Niemniej w wielu regionach ludzie spotykają się z dużym problemem w tej kwestii.

Relacje twojej firmy z otoczeniem, a zysk

Jak budować związki twojej firmy z otoczeniem? Wiesz przecież, że oprócz twojej firmy, działają również inne, niekoniecznie wielkie firmy. I tutaj kłania się lekcja fizyki, przecież każde ciało na siebie oddziałuje prawda? W biznesie jest tak samo...

Finanse w rękach doradcy

Finanse to świat pełen zakamarków, którego nie zawsze jesteśmy w stanie odkryć i prawidłowo zinterpretować. Nieopatrzne rozporządzenie budżetem, zaciągnięcie zbyt wysokiego w rzeczywistości kredytu czy ulokowanie pieniędzy na pierwszej lepszej lokacie może być katastrofalne w skutkach. Jak uniknąć drogich pomyłek finansowych, które przewrócą nasz bezpieczny świat do góry nogami? Ważne sprawy należy bezspornie powierzyć specjalistom, dokładnie tak samo, jak swoje zdrowie.

Inspiracje biznesowe

Sukcesy dużych i znanych marek zachęcają wiele osób do tego, by założyć biznes i żyć w końcu na własny rachunek, z poczuciem pełnej odpowiedzialności za swoje firmowe decyzje, ale też w towarzystwie ogromnej satysfakcji, nie tylko w wymiarze finansowym, ale przede wszystkim osobistym. Warto zaznaczyć, że innowacyjne pomysły na biznes często rodzą się zupełnie przypadkowo i są skutkiem nieplanowanych działań. Większość jednak jest efektem pracy i testowania różnego rodzaju rozwiązań na danym rynku czy też w branży. 

Zrównoważony rozwój w firmach

Pojęcie zrównoważonego rozwoju pierwotnie odnosiło się do leśnictwa. Była to idea w imię której wycinało się tyle drzew, ile mogło w tym miejscu urosnąć. Las miał tym samym samoistnie odbudowywać się. Z czasem określenie to ewoluowało do całej działalności człowieka.

Praca, do której jesteś przygotowany

Jak będzie wyglądać moja ścieżka kariery zawodowej? Na to pytanie odpowiadamy już podczas wyboru studiów. To właśnie wtedy decydujemy, w jakiej branży chcemy pracować i czemu na co dzień się poświęcać. Bo przecież pięć lat studiów to czas, w którym możemy naprawdę doskonale przygotować się do wykonywania konkretnego zawodu. To czas zdobywania wiedzy teoretycznej, poszerzania kompetencji, zdobywania nowych umiejętności. Gdy mijają, jesteśmy w pełni przygotowani, aby zacząć wspinać się po kolejnych szczeblach kariery.

Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej

W ostatnim czasie rząd przyjął Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej (KPRES), którego celem ma być stworzenie ok 35 tysięcy nowych miejsc pracy oraz wsparcie inicjatyw lokalnych. Rząd w latach 2014-2020 na ten cel ma przeznaczyć blisko 3 miliardy złotych pozyskane z budżetu państwa oraz dotacji unijnych.

Kto przygotuje Ci CV i co może z tego wyniknąć?

Napisanie profesjonalnego CV wymaga wiedzy i umiejętności. Kto może nam w tym pomóc i jakie możliwościa ma osoba, która się za to zabiera?

REKLAMA
ŁADOWANIE