REKLAMA

Urządzenia elektryczne, przemysłowe

BCC Apeks
Beskidzkie Centrum Czystości  Apeks oferuje: Kompleksową obsługę w zakresie urządzeń firmy KÄRCHER                                                                                                                                dowóz urządzeń - na terenie miasta Bielsko -Biała i okolic do 30 km - GRATIS ...
BCC Apeks
ul. Bystrzańska 92 a
43-300 Bielsko - Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać

NOWY ELEKTRONIK
ul. Komorowicka 36
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Alfa elektro
Sieć hurtowni elektrycznych
Alfa elektro
ul. Sikornik 3
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Elektromag
Hurtownia artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych.
Elektromag
ul. Grunwaldzka 32
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
KAREL 2
Sprzedaż Hurtowa Artykułów Elektroinstalacyjnych i Oświetleniowych
KAREL 2
ul. Katowicka 180
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
AMPLI S.A.
Hurtownia materiałów elektrycznych i elektro-energetycznych
AMPLI S.A.
ul. Grażyńskiego 12
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Z.P.U.H. Elpronix
ul. Anieli Krzywoń
43-346 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Instal-Ant S.C
ul. Partyzantów 98
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Urządzenia elektryczne, przemysłowe

Wszystko o czujnikach temperatury Wszystko o czujnikach temperatury

Czujniki temperatury montuje się w różnych sterownikach, w celu pomiaru temperatury i przekazywania tej informacji do zarządzania większym urządzeniem, np. pompą, czy piecem. Odgrywają one kluczową rolę w układzie, ponieważ efektywność całego systemu kontroli i sterowania zależy od czułości i sprawności czujnika.

Kilka porad dla planujących zakup drona z kamerą Kilka porad dla planujących zakup drona z kamerą

Niewielkie bezzałogowe statki powietrzne od około dwóch lat cieszą się coraz większą popularnością. To bardzo często wybierany pomysł na prezent dla dzieci, który mimo wszystko budzi u wielu osób pewne wątpliwości – nie wszędzie można go używać, bo drony stanowią w niektórych sytuacjach poważne zagrożenie dla ruchu powietrznego.

Casio - zegarek idealny na lato Casio - zegarek idealny na lato

Wybierając się na wakacje każdy pakuje do walizki to, co może się przydać. Wśród dziesiątków różnych drobiazgów nie może zabraknąć również odpowiedniego zegarka. Wprawdzie obecnie większość z nas korzysta z czasomierzy w telefonach lub tabletach, ale w górach czy na plaży taki sprzęt nie sprawdza się najlepiej.

Sprzęt AGD wymaga naprawy tuż po zakupie?To celowe działanie! Sprzęt AGD wymaga naprawy tuż po zakupie?To celowe działanie!

Zastanawiające jest jak szybko psują się nowe pralki, lodówki czy kuchenki. Sprzęt AGD kupuje się przecież z założenia po to, by służyły nam przez lata. Do takiego stanu rzeczy jesteśmy przyzwyczajeni także dlatego, że jeszcze kilkanaście lat temu kupione urządzenia służyły przez lata i pewnie, gdyby nie wzgląd na energochłonność takich „wehikułów”, do dziś byśmy z nich korzystali.

Poczuć się...zwolnionym Poczuć się...zwolnionym

 

Choć tytuł dosyć sugestywny, to jednak nie odnosi się do utraty pracy. W tym przypadku chodzi o... zwolnienie z obowiązku instalacji kasy fiskalnej. Warto przyjrzeć się bliżej przepisom regulującym prawa i obowiązki przedsiębiorców w tym zakresie. Na pierwszy rzut oka są one dosyć zawiłe. Dlatego też wielu właścicieli firm nie ma pewności, czy aby ich także dotyczy obowiązek zakupu kasy. Przeanalizujmy zatem fakty.

REKLAMA
ŁADOWANIE