REKLAMA

Doskonalenie zawodowe, szkolenia

PNBU "BT" Teresa Buzińska
W wieloprofilowej działalności szkoleniowej proponujemy kompleksową ofertę wszystkim dążącym do rozwoju zawodowego i osobistego. Oferowane tematy są efektem doświadczeń jakie zdobywamy z pokorą od 1994 roku. ...
Oferta wyróżniona
rel="nofollow"PNBU "BT" Teresa Buzińska
ul. Inwalidów 2c
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812-91-00
fax: 33 812-91-22

Ośrodek Kształcenia Kursowego
Dojazd: z Bielska-Białej kierunek Szczyrk Salmopol ? przystanek Szczyrk Wodospad  
Ośrodek Kształcenia Kursowego
ul. Sosnowa 7 [ z siedzibą w Domu Wczasowym Jontek www.jontek.hbsl.pl)
43-370 Szczyrk
tel.: (033) 817 28 25 , 0605 884 042, 0603 884 038
fax: (033) 817 26 90

PNBU "BT" Teresa Buzińska
W wieloprofilowej działalności szkoleniowej proponujemy kompleksową ofertę wszystkim dążącym do rozwoju zawodowego i osobistego. Oferowane tematy są efektem doświadczeń jakie zdobywamy z pokorą od 1994 roku. ...
PNBU "BT" Teresa Buzińska
ul. Inwalidów 2c
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812-91-00
fax: 33 812-91-22

PleneryFotograficzne.pl
Specjalizujemy się w organizacji plenerów i warsztatów fotograficznych dla osób indywidualnych oraz zorganizowanych grup. Forma warsztatów i integracji jest tylko kwestią Państwa oczekiwań.
PleneryFotograficzne.pl
ul. Żywiecka 21
43-365 Bielsko-Biała
tel.: +48 507 804 049
fax: +48 33 470 30 44

Zakład Doskonalenia Zawodowego
Zapraszamy do zapoznania się z informacją o kształceniu w systemie kursowym
Zakład Doskonalenia Zawodowego
ul. Dworkowa 5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 53 52, 697 81 85 84

Szkolenia Bielsko
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Pracujemy na terenie miasta Bielska-Białej, okolic, województwa śląskiego, Małoplski, a także na terenie Polski i Europy. Szkolimy firmy, organizacje i ...
Szkolenia Bielsko
ul. Gałczyńskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 504722055
fax: 33 496 35 55

Edu4koncept
ZAPRASZAMY SZKOŁY I UCZNIÓW do współpracy! Na terenie Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, Pszczyny, okolic organizujemy szkolenia dla rad pedagogicznych oraz korepetycje z matematyki i chemii dla uczniów.
Edu4koncept
ul. Biery 303
43-386 Świętoszówka
tel.: 530444641

INPROGRESS Sp. z o.o.
Inprorgress to firma szkoleniowa działająca na rynku od 2007 roku, posiadająca rozbudowaną kadrę szkoleniową, której umiejętności poparte są odpowiednimi certyfikatami. Zadowoleni klienci wracają chwaląc przede wszystkim ...
INPROGRESS Sp. z o.o.
ul. Balicka 95
30-149 Kraków
tel.: 123579579

Kurs Rysunku Elipsa
Kurs rysunku przygotowujący od podstaw na studia Architektura, Architektura Krajobrazu, Wzornictwo, Wnętrza, Grafika. Zajęcia prowadzą dr inż arch. i mgr inż. arch, profesjonalni nauczyciele akademiccy. Kurs ...
Kurs Rysunku Elipsa
ul. Krowoderska 6/14
31-142 Kraków
tel.: 692415013

Info-Biznes Joanna Czernek-Jonkisz
Analiza ryzyka dla przetwarzania danych osobowych dla przedstawicieli biur rachunkowych!!! Zapraszam na praktyczny warsztat w Bielsku-Białej. ........................................................................................................................................... NABÓR DO PROJEKTU "Nie bądź bierny!" Zapewniamy kursy zawodowe + stypendia szkoleniowe ...
Info-Biznes Joanna Czernek-Jonkisz
ul. Kwiatowa 64
43-512 Bestwina
tel.: 600967398

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WUR-ex
U nas nawet najbardziej oporni mają szansę  się nauczyć. Indywidualne podejście do każdego  z osobna przynosi sukcesy.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WUR-ex
ul. Słowackiego 24
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Przedsiębiorstwo Szkoleniowo-Handlowe ?KAPiOLA?
Specjalizujemy się w kursach: BHP, księgowo-finansowych, kierowców wózków jezdniowych, kursach przygotowawczych do egzaminu na uprawnienia SEP oraz do egzaminów kwalifikacyjnych składanych przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego ...
Przedsiębiorstwo Szkoleniowo-Handlowe ?KAPiOLA?
ul. Krakowska 434/1
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Doskonalenie zawodowe, szkolenia

Jak zwiększyć sprzedaż w swojej firmie? Jak zwiększyć sprzedaż w swojej firmie?

Każdemu przedsiębiorcy zależy na rozwoju swojej firmy. Jego nieodłącznym elementem jest również zwiększanie sprzedaży. Jednak doskonale wiemy o tym, że o wiele łatwiej jest zwiększyć sprzedaż w teorii niż w praktyce, dlatego zagadnienie to jest gorącym tematem dyskusji branżowych, a rozwiązania w jego zakresie bardzo pożądane. W artykule przedstawimy Wam kilka najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży.

Na chwilę lub na dłużej. Mieszkaj i pracuj wygodnie w Niemczech. Na chwilę lub na dłużej. Mieszkaj i pracuj wygodnie w Niemczech.

Coraz więcej mieszkańców Podbeskidzia wyjeżdża do Niemiec. Powody są różne – delegacje służbowe, wycieczki turystyczne, prace sezonowe lub profesjonalne kontrakty. Wszystkie te przypadki łączy jedna potrzeba – wysokiej jakości bazy noclegowej i wypadowej w rozsądnej cenie.

Praca w policji - wymagania, wady i zalety Praca w policji - wymagania, wady i zalety

Coraz więcej osób, głównie młodych mężczyzn, obiera sobie za cel zdobycie posady policjanta i sprawdzenia się w zawodzie stróża prawa. Jakie wymagania należy spełnić, by móc ubiegać się o taką posadę? Czy praca ta słusznie bywa dla niejednego szczytem marzeń? Jakie są jej zalety? Czy ma jakieś wady? Sprawdź poniżej!

Szkolenia dla początkujących pracodawców Szkolenia dla początkujących pracodawców

Wiele osób marzy o założeniu własnej firmy - to dobra droga do osiągnięcia niezależności, ale jednocześnie bardzo trudna. Stworzenie sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa wymaga konkretnej wiedzy o oferowanych produktach/usługach, ale także z zakresu prawa pracy, finansów i zarządzania zasobami ludzkimi. Warto więc pomyśleć o szkoleniu, które ułatwi nam start w biznesie.

Szukasz pracy czy chcesz pracować? Szukasz pracy czy chcesz pracować?

Z uwagi na panujące bezrobocie wiele osób nie może poszukać odpowiedniego etatu dla siebie. Bardzo często propozycje się im zdarzają, jednakże nie podejmują się ich ze względu na niskie pensje, złe warunki pracy, dalekie i nieopłacające dojazdy, brak możliwości dojazdu, konieczność przeprowadzki, delegacje itp. Oczywiście każdy ma prawo do takiego wyboru w momencie, kiedy uważa, że podjęcie danej pracy zupełnie mu się nie opłaca lub zdezorganizuje jego życie.

Szkolenia w odpowiednim klimacie Szkolenia w odpowiednim klimacie

 

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że odpowiednia sceneria i infrastruktura, podczas firmowych wyjazdów integracyjnych, szkoleń, spotkań biznesowych oraz konferencji odgrywa dużą rolę. Nie tylko stanowi o prestiżu firmy, ale także sprawia, że pracownicy bardziej identyfikują się z firmą. Natomiast kontrahenci firmowi wysoko oceniają profesjonalnie zorganizowane spotkania biznesowe.

Jak zostać liderem zespołu? Jak zostać liderem zespołu?

 

Lider zespołu jest potrzebny w każdej grupie, obojętnie czy jest to dom, szkoła czy praca. Jednak to właśnie w tej ostatniej najczęściej spotykamy się z tym pojęciem przywództwa.

Korzyści płynące ze szkoleń Korzyści płynące ze szkoleń

O szkoleniach firmowych krąży wiele mitów. Z jednej strony uważa się, że jest to tylko sposób na "integrację" i odpoczynek. Z drugiej wiele firm ponosi ogromne koszty licząc na rozwój swoich pracowników. Są szkolenia bardzo techniczne i specjalistyczne, a po drugiej stronie mamy ofertę szkoleń miękkich. Czy warto szkolić? Czy szkolenia wpływają na prestiż firmy? Czy dla pracownika szkolenie to zawsze nagroda?

REKLAMA
ŁADOWANIE