REKLAMA

Materiały budowlane

Ruukki Express Bielsko-Biała
Punkt sprzedaży pokryć dachowych.
Ruukki Express Bielsko-Biała
ul. Mazańcowice 958
43-391 Mazańcowice
tel.: +48 33 497 68 63; kom.502 447 015

High Contrast Radosław Kamiński
Firma High Contrast jest producentem i dystrybutorem wysokiej klasy produktów dla branży budowlanej i fotograficznej. Od 2015 roku świadczymy usługi frezowania CNC oraz cięcie z grawerowaniem laserem ...
High Contrast Radosław Kamiński
ul. Partyzantów 44
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 510137045
fax: 510137045

MDJ Mirosław Jakubiec
Zajmujemy się sprzedażą: ziemia, ziemia ogrodowa, ziemia pod trawniki, wierzchówka, humus, czarnoziem, kruszywa, kamienie, żwir, piasek, tłuczeń, kliniec, zapewniamy transport.
MDJ Mirosław Jakubiec
ul. Nagietek 4
34-326 Pietrzykowice
tel.: 606 290 393

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.
Blachotrapez - producent pokryć dachowych. Celem naszych działań jest efektywna sprzedaż pokryć dachowych i elewacyjnych, dlatego stawiamy na jakość i stały rozwój.
BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.
ul. Bielska 181
43-384 Jaworze
Skontaktuj się
Axiom
Jesteśmy firma ,która dynamicznie sie rozwija, między innymi dzięki sprzedaży materiałów budowlanych wysokiej klasy.
Axiom
ul. ul. Straconki 115
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Materiały budowlane

Bidet – czy przyda się i w twojej łazience? Przeczytaj! Bidet – czy przyda się i w twojej łazience? Przeczytaj!

Czy bidet to kolejny zbędny sprzęt, który kosztuje sporo pieniędzy, a potem stoi nieużywany? A może przeciwnie – jeśli zaczniemy z niego korzystać, to ciężko potem się bez niego obejść?

Jesienią dach przecieka? Napraw go samemu Jesienią dach przecieka? Napraw go samemu

Tak się zdarza, że poszycie dachowe staje się nieszczelne. Woda pod każdą postacią jest zagrożeniem dla obiektu budowlanego, więc powinieneś usuwać przyczyny przedostawania się niszczycielskiej wilgoci do wnętrza budynku. Z łatwością sam załatasz niewielkie dziury w dachu z pomocą masy bitumicznej weber.tec 911.

 

Jak przeprowadzić remont łazienki szybko i sprawnie? Jak przeprowadzić remont łazienki szybko i sprawnie?

Remont łazienki to jeden z bardziej skomplikowanych procesów zmiany aranżacji, czy to domu, czy mieszkania. Większość z nas przeraża już sama konieczność skucia płytek, nie mówiąc na przykład o wymianie grzejnika łazienkowego albo wanny narożnej. Wbrew pozorom dobry plan może nam jednak zagwarantować możliwie spokojnie przejście przez ten trudny temat.

Składniki stopowe stali kwasoodpornej Składniki stopowe stali kwasoodpornej

W instalacjach przemysłowych, narażonych na szybkie zniszczenie ze względu na niekorzystne warunki, bardzo ważna jest trwałość zastosowanego materiału. Z tego względu armatura przemysłowa jest najczęściej wykonywana z wysokogatunkowej stali kwasoodpornej i nierdzewnej, które cechują się odpornością na wiele czynników.

Kurtyna paskowa czy brama szybkobieżna Kurtyna paskowa czy brama szybkobieżna

Kurtyna paskowa czy brama szybkobieżna? To pytanie zadaje sobie prawdopodobnie większość inwestorów, którzy chcą ograniczyć koszty eksploatacji i utrzymania swojego obiektu. Odpowiedź nie zawsze jest jednoznaczna. Natomiast zawsze wymaga dokładnego przeanalizowania potrzeb oraz sprawdzenia, jak te potrzeby mogą być zaspokojone przez każdego z bohaterów tego artykułu.
Podobnie jest z kosztami eksploatacji. Cena zakupu to tylko jeden z kilku czynników, które trzeba wziąć pod uwagę rozważając zakup. Zapraszam do lektury artykułu, w którym postaram się przybliżyć co należy sprawdzić, aby odpowiedź na tytułowe pytanie stała się możliwa.

Kostki brukowe led - nowość na rynku Kostki brukowe led - nowość na rynku

Rosnące zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców nowymi technologiami oświetleniowymi dało producentom osprzętu oświetleniowego asumpt do prac projektowych nad coraz to nowymi produktami wykorzystującymi w sobie żarówki ledowe. Nikogo nie dziwi już obecność na rynku takich akcesoriów jak listwy oświetleniowe, oświetlenie ogrodowe, a także taśmy ledowe oraz podświetlenia różnego rodzaju sprzętów domowych. Lampy ledowe coraz częściej wykorzystywane są także przez jednostki samorządu terytorialnego oraz centralne i terenowe organy administracji publicznej, które wymieniają dotychczas używane lampy sodowe na nowoczesne oświetlenia led.

Kamień dekoracyjny w małym mieszkaniu – propozycje aranżacji Kamień dekoracyjny w małym mieszkaniu – propozycje aranżacji

Wybranie atrakcyjnych wizualnie rozwiązań aranżacyjnych do małej kawalerki może być sporym wyzwaniem. Gdy zależy ci na tym, aby wykorzystać w nich kamień naturalny, na przykład granit lub marmur, sprawdź razem z nami, na co warto zwrócić uwagę.

Czy domy z keramzytu są opłacalne? Czy domy z keramzytu są opłacalne?

Keramzyt, to materiał, który zdobywa coraz większą popularność i zaufanie na rynku budowlanym. Jest chętnie wykorzystywany w budownictwie na Zachodzie Europy już od ok. trzydziestu lat, do Polski wkracza coraz głośniej, stanowiąc niezwykle korzystną alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Polacy coraz częściej decydują się na budowę swojego domu właśnie z tego materiału. Co sprawia, że keramzyt jest tak atrakcyjnym materiałem budowlanym? Jak przebiega budowa domu z keramzytu?

Najlepszy materiał na konstrukcje. Najlepszy materiał na konstrukcje.

Świat oszalał w dwudziestym wieku na punkcie stali, betonu, aluminium i szkła. Jako materiały konstrukcyjne znalazły wszechstronne zastosowanie. Budowano z nich domy wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, takie jak szkoły, sale koncertowe, teatry. Gdzie nie spojrzeć były budynki z betonu i stali, a pod koniec ubiegłego wieku pojawił się również aluminium ze szkłem. Ludzie zapomnieli o najlepszym materiale konstrukcyjnym, jakim jest drewno. Drewno towarzyszyło człowiekowi od prawie jego początków. Budowano z niego domy, używano do konstrukcji dachów.

Rodzaje farb zewnętrznych Rodzaje farb zewnętrznych

Dobrze wyglądający dom to wizytówka jego mieszkańców. Malowanie budynku nie należy to często powtarzanych zadań. Raz pomalowany dom zostaje taki na przynajmniej kilkanaście lat. Przez ten czas jego świeżość zostaje zaburzona przez czynniki atmosferyczne: deszcz czy nasłonecznienie. Użycie odpowiedniej farby zewnętrznej może sprawić, że kolor domu będzie wyglądał bardzo dobrze przez długi czas.

Jakie kolory połączą Polaków? Jakie kolory połączą Polaków?

 

Blue velvet czy śliwkowa krynolina? Który wybrać do salonu? Spory na temat doboru koloru ścian w mieszkaniu są od dawna.

Ściana jednowarstwowa z Ytong Energo+ Ściana jednowarstwowa z Ytong Energo+

Dlaczego warto poznać Ytong Energo+? Bo to najcieplejszy materiał budowlany dostępny na rynku w Polsce. Bloczki Ytong Energo+ o grubości 48 cm nie wymagają ocieplenia nawet przy budowie domów energooszczędnych, gdzie normy energetyczne materiałów budowlanych są niezwykle zaostrzone.

Jak prawidłowo układać kostkę brukową? Jak prawidłowo układać kostkę brukową?

W dzisiejszym artykule omówimy jak poprawnie ułożyć kostkę brukową a jakich błędów unikać podczas wykonawstwa.

Dlaczego warto instalować daszek nad drzwiami wejściowymi? Dlaczego warto instalować daszek nad drzwiami wejściowymi?

 

Zadaszenie nad drzwiami wejściowymi stanowi nie tylko skuteczną ochronę przed opadami atmosferycznymi, ale może stać się również interesującym elementem architektonicznym. Dlatego warto dołożyć starań, by wybrany daszek i materiał, z którego jest on wykonany ładnie współgrał z projektem i fasadą budynku.

Jak Galeria Sklepów PSB integruje firmy budowlane Jak Galeria Sklepów PSB integruje firmy budowlane

Zaciekawieni nową idea zrzeszenia wielu firm budowlanych pod jednym adresem internetowym, przeprowadziliśmy krótki wywiad z przedstawicielami serwisu, wyjaśniając jego innowacyjność i plany na najbliższą przyszłość.

REKLAMA
ŁADOWANIE