REKLAMA

Sklepy spożywcze

Sklep internetowy Euro Sklep „u Chowańca”
Sklep internetowy Euro Sklep "u Chowańca". Dostawa już od 4,99 zł na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości. Ekspresowa dostawa - nawet tego samego dnia!
Sklep internetowy Euro Sklep „u Chowańca”
ul. Wapienicka 1
43-382 Bielsko-Biała
tel.: 514260666

Lewiatan Beskidy S.C. Nr. 2
Lewiatan- zaprasza na zakupy
Lewiatan Beskidy S.C. Nr. 2
ul. Jagiellońska 17A
43-502 Czechowice Dziedzice
tel.: (032) 215 89 75
Sklep spozywczo-przemysłowy Marek Makowski
Art. spożywcze, Chemia, Art. gosp. domowego, Prasa.
Sklep spozywczo-przemysłowy Marek Makowski
ul. Krakowska 194
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 810 01 73
Lewiatan Beskidy S.C. Nr.1
art. spożywcze, przemysłowe, chemia, kosmetyki, prasa, art. gosp. domowego, papieros
Lewiatan Beskidy S.C. Nr.1
ul. Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 811 50 11
Sklep Ogólnospożywczy Elżbieta Machura
ul. Piastowska 46
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 812 51 72
F.H. ASTRA
Astra - zaprasza na zakupy - co tydzień nowe promocje
F.H. ASTRA
ul. Jesionowa 13
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 498-66-22
fax: (033) 498-66-22Porady związane z kategorią:
Sklepy spożywcze

Przechowywanie żywności w sklepach spożywczych Przechowywanie żywności w sklepach spożywczych

Mięsa, wędliny, sery i wiele innych produktów łatwo psujących się to normalność w sklepach spożywczych. Jednak ich przechowywanie nie należy do najłatwiejszych szczególnie w ciepłe letnie dni. Jak sprawić, aby wytrwały one jak najdłużej? Wystarczy zastosować lady chłodnicze. Zapraszamy do artykułu opisującego te maszyny.
 

Gotowe sosy dla gastronomii – dlaczego warto ich używać? Gotowe sosy dla gastronomii – dlaczego warto ich używać?

Trudno wyobrazić sobie punkt gastronomiczny, w którym nie podaje się żadnych sosów. Niezależnie od tego, czy serwujesz zapiekanki i burgery, czy prowadzisz elegancką restaurację, sosy na zimno to nieodłączna część większości potraw. Jeszcze do niedawna hasło „gotowe sosy” budziło zgrozę wśród restauratorów oraz klientów. Obecnie gotowe sosy dla gastronomii to wysoka jakość, sprawdzone receptury i smaki, które śmiało mogą konkurować z sosami tworzonymi w restauracji. Gotowe sosy to także sposób na oszczędność czasu i pieniędzy; sprawdź, dlaczego warto sięgać po niej w każdym punkcie gastronomicznym!

Franczyza - pomysł na biznes Franczyza - pomysł na biznes

Wielu przedsiębiorców, ale także osób planujących otwarcie biznesu, rozważa wiele możliwości i dróg. Czasami jest to branża, w której pracujemy i mamy doświadczenie. Innym razem dziedzina, gdzie naszym zdaniem pojawią się wzrosty. W rozpoczęciu nowej drogi pomocna może być franczyza.

Jaka jest najlepsza Yerba Mate? Podpowiadamy, co kupić! Jaka jest najlepsza Yerba Mate? Podpowiadamy, co kupić!

W yerbowym świecie dla każdego znajdzie się coś dobrego! Niełatwo jest jednak połapać się w wielości marek Yerba Mate, rodzajach suszu, których współcześnie jest znacznie więcej niż kiedyś. A do tego jeszcze dochodzi kwestia ekologiczności plantacji, z jakich nasza yerba pochodzi. Aby ułatwić Wam odkrycie najlepszej dla siebie Yerba Mate, przedstawiamy trzy najlepsze, naszym zdaniem, marki!

Sos sojowy, czyli odrobina Azji na talerzu Sos sojowy, czyli odrobina Azji na talerzu

Od wieków stanowiący podstawowy dodatek dań Dalekiego Wschodu, dziś coraz częściej goszczący na sklepowych półkach europejskich hipermarketów, a co za tym idzie zyskujący gigantyczne zainteresowanie wśród przeciętnych Kowalskich, chcących otworzyć swoje kubki smakowe na orientalne specjały. Sos sojowy, bo on stanowi bohatera niniejszego artykułu, to wysublimowany rarytas, jaki warto wykorzystać w kuchni chociażby na próbę. Doskonały do dań pieczonych, smażonych, a nawet grillowanych. Idealny na zimno oraz w menu serwowanym na gorąco.

REKLAMA
ŁADOWANIE