Ubezpieczenia

Pozycji w tej kategorii: 3


ul. Widok 5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać

AGENCJA UBEZPIECZENIOWO-FINASOWA RYSZARD DOLEŻAŁEK
Biuro otwarte od poniedziałku do piatku od 08 do 16:00
Ubezpieczenia majątkowe, życiowe, kredyty, pomoc w odszkodowaniach, gwarancje ubezpieczeniowe.
Współpraca z kancelarią prawno-windykacyjną.

RYSZARD DOLEŻAŁEK     602 763 144
 

zobacz więcej
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.pwskonstanta.com.pl
PWS KONSTANTA S.A. BROKER UBEZPIECZENIOWY I REASEKURACYJNY

Obsługę naszych Klientów poza rejonem Bielska-Białej zapewniają nasze Biura Regionalne w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Częstochowie  i Opolu oraz przedstawicielstwa w Białymstoku, Dębicy, Łodzi, Oświęcimiu i we Wrocławiu.


zobacz więcej
ul. Cieszyńska 65/1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
ubezpieczeniapoludzku.pl/ubezpieczenia-bielsko-biala/

Tanie Ubezpieczenia - Agent Ubezpieczeniowy Bielsko Biała

Szukasz agenta lub brokera ubezpieczeniowego w Bielsko Białej? Chcesz kupić tanie ubezpiecze OC lub AC, turystyczne, ubezpieczenie na życie czy też plan emerytalny lub ubezpieczyć mieszkanie czy dom? Dobrze trafiłeś. Bądź sprytny i zaoszczędź na ubezpieczeniu już dziś!

 


zobacz więcej
Porady związane z kategorią: Ubezpieczenia
PORADY
TEMATYCZNE
Jak obliczyć składkę ubezpieczenia turystycznego?

Walizka spakowana, bilety kupione, pobyt w hotelu zarezerwowany, wszystko na wyjazd zorganizowane, oprócz wyboru polisy turystycznej. Jeśli nie wiesz, ile przeznaczyć na ubezpieczenie, jak wyliczyć składkę, sprawdź – to łatwiejsze niż ci się wydaję.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Co należy zrobić w razie kolizji lub wypadku?

Każdy z nas może stać się uczestnikiem zdarzenia na drodze. Warto wobec tego wiedzieć, w jaki sposób postępować wtedy, gdy będzie ono miało miejsce, aby nie zapomnieć o drobnych, ale ważnych szczegółach.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
7 powodów dla których warto zadbać o ubezpieczenie turystyczne

Wymarzona podróż do Barcelony… przerwana przez skręconą kostkę podczas spaceru wzdłuż La Rambla. Romantyczna kolacja w klimatycznej restauracyjce przy placu Pigalle zakończona w szpitalu ostrym nieżytem żołądka. Wypadek może zdarzyć się wszędzie. Przed wylotem na wycieczkę warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. To między innymi sposób na to, by z wakacji przywieźć do domu piękne wspomnienia, a nie wysoki rachunek za leczenie. 

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Czy warto ubezpieczać smartfony i tablety w firmie?

Mobilne urządzenia są coraz częściej wykorzystywane nie tylko przez indywidualnych użytkowników, ale także przez biznes. O ile jednak uszkodzenie mechaniczne dla przeciętnego człowieka zazwyczaj oznacza jedynie większy wydatek na naprawę, o tyle w firmie może się to wiązać z bardzo kosztownymi stratami, zwłaszcza gdy przepadną ważne dane.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Ubezpiecz swoją flotę – zadbaj o cały biznes

Kiedy prowadzisz firmę, której jednym z najważniejszych zadań jest transport czy przewóz, musisz w szczególny sposób zadbać o to, aby radzić sobie z wszelkimi trudnościami jakie mogą pojawić się w trasie.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
O czym warto pamiętać wyjeżdżając na narty?

Jesteś fanem narciarstwa? Uwielbiasz białe szaleństwo na desce snowboardowej? Jednak abyś mógł beztrosko cieszyć się odpoczynkiem, koniecznie zadbaj o kilka szczegółów, które podniosą poziom Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Zmiany w OFE – jeszcze w tym roku?

W 2014 roku znaczna część składek zgromadzonych na indywidualnych kontach Polaków w Otwartych Funduszach Emerytalnych (OFE)  została umorzona i przekazana do ZUS. Była to kwota 150 miliardów złotych. Ten gigantyczny transfer środków wynikał z przepisów prawa, które znacząco zmieniły obowiązujące regulacje w zakresie gromadzenia funduszy na przyszłą emeryturę.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Jedziesz na urlop autem? O tym musisz pamiętać?

 

Czy znasz przepisy ruchu drogowego, obowiązujące w kraju, do którego się wybierasz? Czy masz absolutną pewność, że Twoje polskie prawo jazdy będzie na czas wyjazdu ważne? Co należy mieć w samochodzie na wyposażeniu? Czy polisa turystyczna jest potrzebna? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, przeczytaj koniecznie nasz artykuł.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Wypowiedzenie OC ? wszystko, co musisz wiedzieć

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego, który został zarejestrowany na terenie Polski. I choć zakres ochrony, jaki zapewnia ten typ polisy ubezpieczeniowej jest tożsamy, niezależnie od tego, jakiego ubezpieczyciela wybierzemy, koszty związane z jej zakupem mogą się różnić.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych

Wypadek komunikacyjny czy wypadek przy pracy? Przy spełnieniu odpowiednich wymogów można otrzymać za nie od ubezpieczyciela odszkodowanie za poniesiony uszczerbek majątkowy i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę i cierpienie.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Czym są ubezpieczenia Assistance?

 

Los nie oszczędza nikogo, ale na szczęście większość z nas, zamiast siedzieć z założonymi rękami i użalać się nad sobą, woli zainwestować swoje pieniądze w ubezpieczenia Assistance. Co to takiego?

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Ranking polis OC ? kto oferuje najtańsze ubezpieczenie samochodu?

Gdzie znajdziemy najkorzystniejsze stawki za ubezpieczenie OC? Prezentujemy zestawienie cen OC dla kilkudziesięciu najpopularniejszych modeli pojazdów w różnych firmach ubezpieczeniowych.

więcej
Zobacz także inne kategorie z grupy Doradztwo, finanse, podatki


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic