REKLAMA

Ubezpieczenia

AGENCJA UBEZPIECZENIOWO-FINASOWA RYSZARD DOLEŻAŁEK
Biuro otwarte od poniedziałku do piatku od 08 do 16:00 Ubezpieczenia majątkowe, życiowe, kredyty, pomoc w odszkodowaniach, gwarancje ubezpieczeniowe. Współpraca z kancelarią prawno-windykacyjną. RYSZARD DOLEŻAŁEK     602 763 144  
AGENCJA UBEZPIECZENIOWO-FINASOWA RYSZARD DOLEŻAŁEK
ul. Widok 5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać

PWS KONSTANTA S.A. BROKER UBEZPIECZENIOWY I REASEKURACYJNY
Obsługę naszych Klientów poza rejonem Bielska-Białej zapewniają nasze Biura Regionalne w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Częstochowie  i Opolu oraz przedstawicielstwa w Białymstoku, Dębicy, Łodzi, Oświęcimiu i ...
PWS KONSTANTA S.A. BROKER UBEZPIECZENIOWY I REASEKURACYJNY
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
Tanie Ubezpieczenia - Agent Ubezpieczeniowy Bielsko Biała
Szukasz agenta lub brokera ubezpieczeniowego w Bielsko Białej? Chcesz kupić tanie ubezpiecze OC lub AC, turystyczne, ubezpieczenie na życie czy też plan emerytalny lub ubezpieczyć mieszkanie ...
Tanie Ubezpieczenia - Agent Ubezpieczeniowy Bielsko Biała
ul. Cieszyńska 65/1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazaćPorady związane z kategorią:
Ubezpieczenia

Jak obliczyć składkę ubezpieczenia turystycznego? Jak obliczyć składkę ubezpieczenia turystycznego?

Walizka spakowana, bilety kupione, pobyt w hotelu zarezerwowany, wszystko na wyjazd zorganizowane, oprócz wyboru polisy turystycznej. Jeśli nie wiesz, ile przeznaczyć na ubezpieczenie, jak wyliczyć składkę, sprawdź – to łatwiejsze niż ci się wydaję.

Co należy zrobić w razie kolizji lub wypadku? Co należy zrobić w razie kolizji lub wypadku?

Każdy z nas może stać się uczestnikiem zdarzenia na drodze. Warto wobec tego wiedzieć, w jaki sposób postępować wtedy, gdy będzie ono miało miejsce, aby nie zapomnieć o drobnych, ale ważnych szczegółach.

7 powodów dla których warto zadbać o ubezpieczenie turystyczne 7 powodów dla których warto zadbać o ubezpieczenie turystyczne

Wymarzona podróż do Barcelony… przerwana przez skręconą kostkę podczas spaceru wzdłuż La Rambla. Romantyczna kolacja w klimatycznej restauracyjce przy placu Pigalle zakończona w szpitalu ostrym nieżytem żołądka. Wypadek może zdarzyć się wszędzie. Przed wylotem na wycieczkę warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. To między innymi sposób na to, by z wakacji przywieźć do domu piękne wspomnienia, a nie wysoki rachunek za leczenie. 

Czy warto ubezpieczać smartfony i tablety w firmie? Czy warto ubezpieczać smartfony i tablety w firmie?

Mobilne urządzenia są coraz częściej wykorzystywane nie tylko przez indywidualnych użytkowników, ale także przez biznes. O ile jednak uszkodzenie mechaniczne dla przeciętnego człowieka zazwyczaj oznacza jedynie większy wydatek na naprawę, o tyle w firmie może się to wiązać z bardzo kosztownymi stratami, zwłaszcza gdy przepadną ważne dane.

Ubezpiecz swoją flotę – zadbaj o cały biznes Ubezpiecz swoją flotę – zadbaj o cały biznes

Kiedy prowadzisz firmę, której jednym z najważniejszych zadań jest transport czy przewóz, musisz w szczególny sposób zadbać o to, aby radzić sobie z wszelkimi trudnościami jakie mogą pojawić się w trasie.

O czym warto pamiętać wyjeżdżając na narty? O czym warto pamiętać wyjeżdżając na narty?

Jesteś fanem narciarstwa? Uwielbiasz białe szaleństwo na desce snowboardowej? Jednak abyś mógł beztrosko cieszyć się odpoczynkiem, koniecznie zadbaj o kilka szczegółów, które podniosą poziom Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Zmiany w OFE – jeszcze w tym roku? Zmiany w OFE – jeszcze w tym roku?

W 2014 roku znaczna część składek zgromadzonych na indywidualnych kontach Polaków w Otwartych Funduszach Emerytalnych (OFE)  została umorzona i przekazana do ZUS. Była to kwota 150 miliardów złotych. Ten gigantyczny transfer środków wynikał z przepisów prawa, które znacząco zmieniły obowiązujące regulacje w zakresie gromadzenia funduszy na przyszłą emeryturę.

Jedziesz na urlop autem? O tym musisz pamiętać? Jedziesz na urlop autem? O tym musisz pamiętać?

 

Czy znasz przepisy ruchu drogowego, obowiązujące w kraju, do którego się wybierasz? Czy masz absolutną pewność, że Twoje polskie prawo jazdy będzie na czas wyjazdu ważne? Co należy mieć w samochodzie na wyposażeniu? Czy polisa turystyczna jest potrzebna? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, przeczytaj koniecznie nasz artykuł.

Wypowiedzenie OC ? wszystko, co musisz wiedzieć Wypowiedzenie OC ? wszystko, co musisz wiedzieć

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego, który został zarejestrowany na terenie Polski. I choć zakres ochrony, jaki zapewnia ten typ polisy ubezpieczeniowej jest tożsamy, niezależnie od tego, jakiego ubezpieczyciela wybierzemy, koszty związane z jej zakupem mogą się różnić.

Odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych Odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych

Wypadek komunikacyjny czy wypadek przy pracy? Przy spełnieniu odpowiednich wymogów można otrzymać za nie od ubezpieczyciela odszkodowanie za poniesiony uszczerbek majątkowy i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę i cierpienie.

Czym są ubezpieczenia Assistance? Czym są ubezpieczenia Assistance?

 

Los nie oszczędza nikogo, ale na szczęście większość z nas, zamiast siedzieć z założonymi rękami i użalać się nad sobą, woli zainwestować swoje pieniądze w ubezpieczenia Assistance. Co to takiego?

Ranking polis OC ? kto oferuje najtańsze ubezpieczenie samochodu? Ranking polis OC ? kto oferuje najtańsze ubezpieczenie samochodu?

Gdzie znajdziemy najkorzystniejsze stawki za ubezpieczenie OC? Prezentujemy zestawienie cen OC dla kilkudziesięciu najpopularniejszych modeli pojazdów w różnych firmach ubezpieczeniowych.

REKLAMA
ŁADOWANIE