Deweloperzy

Pozycji w tej kategorii: 6


ul. Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.inbud.bielsko.pl

GRUPA INBUD

  GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowaie oraz generalne wykonawstwo. Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem ASTRON - światowego lidera w produkcji obiektów w konstrukcji stalowej. Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy własnym sprzętem budowlanym oraz wytwórnią konstrukcji stalowych. Stale powiększana i modernizowana baza sprzętowa umożliwia nam dobrą organizację oraz szybki transport materiałów. 

    Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.


zobacz więcej
ul. Plac Ratuszowy 4
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.mieszkania-bielsko.com.pl

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I ADMINISTRACJI MIESZKAŃ

Nowy apartamentowiec - 2 km od Centrum 28 mieszkań, apartamenty, biura!


zobacz więcej
ul. Grażyny 15
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.imobi.pl/

IMOBI

Brzozowe Zacisze to nowe mieszkania z garażami.Bielsko-Biała ,Straconka

ul. Skromna 7a.


zobacz więcej
ul. Krakowska 60
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.bud-max.pl/
Bud-Max Development

Specjalizujemy się w przygotowaniu i sprzedaży budynków mieszkalnych – zarówno apartamentowców i budynków wielomieszkaniowych, jak i domów jednorodzinnych. Mamy także doświadczenie w przygotowaniu obiektów biurowo-usługowych. Każda nasza inwestycja jest rzetelnie przeprowadzona. Budując każdy następny obiekt, budujemy zaufanie naszych klientów.


zobacz więcej
Porady związane z kategorią: Deweloperzy
PORADY
TEMATYCZNE
Najważniejsze informacje na temat programu: Mieszkanie dla Młodych

Program Mieszkanie dla Młodych, przygotowany z myślą o wszystkich osobach które mają w planach zakup pierwszej nieruchomości, realizowany jest od roku 2014. Jego zasadniczym celem jest pomoc państwa dla wszystkich tych którzy nie byliby samodzielnie sprostać zakupowi nowemu lokum albo po prostu bez odpowiedniego wsparcia nie odważyli by się na zobowiązania kredytowe. Oczywiście mamy tutaj do czynienia z licznymi zasadami, obostrzeniami w ramach realizacji tego programu. Nie każdy może liczyć na otrzymanie pomocy w jego ramach. Jakie są najważniejsze założenia programu Mieszkanie dla Młodych?

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Są środki w programie „Mieszkanie dla Młodych”!

Rządowy program „Mieszkanie dla Młodych” cieszy się ogromną popularnością. Środki na wypłaty skończyły się już w pierwszym kwartale 2016 roku, a wszystko wskazuje na to, że te przeznaczone na rok 2017 również znikną błyskawicznie.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Mieszkania z dopłatą na Śląsku

Program Mieszkanie Dla Młodych to okazja dla tych, którzy nigdy nie byli właścicielami nieruchomości, by wreszcie kupić coś na własność. Mieszkania w tym programie można kupić też na Śląsku.

więcej


ul. Partyzantów 49
43-300 Bielsko - Biała
Skontaktuj się
MURAPOL

"Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Realizujemy również inwestycje komercyjne.


zobacz więcej
ul. Barlickiego 7
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
NOTRA

Sprzedaż i wynajem mieszkań w Bielsku-Białej. Połączenie kreatywności i doświadczenia


zobacz więcej


Zobacz także inne kategorie z grupy Nieruchomości


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic