REKLAMA

Podłogi, Parkiety, Usługi Stolarskie

Centrum Parkietowe NOWAK
Jesteśmy na rynku od 1996 roku. Nasza działalność opiera się na kompleksowej obsłudze klienta prywatnego oraz firmowego w zakresie usług parkieciarskich - od przygotowania wylewki, przez ...
Centrum Parkietowe NOWAK
ul. 11 Listopada 32
43-229 Ćwiklice
tel.: (32) 211 22 88, 604 606 475Porady związane z kategorią:
Podłogi, Parkiety, Usługi Stolarskie

Kuchnia urządzona w bieli – jakie płytki wybrać? Kuchnia urządzona w bieli – jakie płytki wybrać?

Aranżacji kuchni należy poświęcić dużo uwagi, aby później czerpać radość z gotowania i rozmów przy kawie. Białe umeblowanie oferuje mnóstwo możliwości, ponieważ pasują do niego płytki i dodatki w najróżniejszych stylach oraz kolorach. Biel wprowadza do wnętrza świeżość i stanowi uniwersalny wybór. Na jakie płytki warto się zdecydować?

Listwy przypodłogowe – jak mocować? Listwy przypodłogowe – jak mocować?

W kwestii wykańczania zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz listwy przypodłogowe są niezastąpione. Dzięki nim połączenie podłoga-ściana jest skuteczniej zabezpieczone, a także korzystniej się prezentuje. Aby listwy dobrze spełniały swoje funkcje, należy je odpowiednio zamocować.

Jaką podłogę wybrać? Jaką podłogę wybrać?

Dobór podłogi ma znaczący wpływ na wygląd pomieszczenia, a także decyduje o jego funkcjonalności. Podłoga stanowi bazę wyjściową w dalszym wyposażaniu wnętrza.  Wybór odpowiedniej podłogi nie należy do łatwych, gdyż jest to decyzja na lata. Dużo łatwiej jest wymienić meble, zasłony, dywany, niż samą podłogę.

Czy wiesz co to kamienny dywan? Czy wiesz co to kamienny dywan?

W wielu domach i mieszkaniach, biurach i budynkach użyteczności publicznej zamiast zwykłych stosuje się dekoracyjne posadzki. Warto zwrócić szczególną uwagę na posadzki żywiczne. Łączą one w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Ciekawą alternatywą dla płytek może być również kamienny dywan, czyli połączenie marmurowego kruszywa o średnicy 2-4 milimetrów z żywicą poliuretanową. Te rozwiązania sprawią, że nasze podłogi będą trwałe i nadzwyczaj reprezentacyjne.

REKLAMA
ŁADOWANIE