Jeśli lubisz pozować artystom lub chcesz utrwalić swoją rodzinę na stylowym zdjęciu, to powinieneś pójść do kawiarni Aquarium w galerii BWA. Rozpoczął się tam właśnie projekt fotograficzny pt. "Czar-na Biała".

Projekt realizowany jest przez grupę fotograficzną Globika Kollektiff. Będzie trwał do 16 lutego w każdy wtorek i czwartek w godz.16.00-18.00. W projekcie uczestniczą: Anna Chęć, Bogusław Jaroszek, Joanna Walus i Michał Wojtysiak.

Projekt polega na portretowaniu wielkoformatowym aparatem Globica w scenerii galeryjnej kawiarenki Aquarium. Wykonywane będą inscenizowane portrety indywidualne, rodzinne i grupowe. Fotografowanie jest bezpłatne. Członkowie bielskiej grupy fotograficznej Globika Kollektiff zapraszają do udziału wszystkich chętnym. Jednocześnie proszą zainteresowanych o pozowanie z odrobiną fantazji, np. w niekonwencjonalnych strojach.

Po zakończeniu projektu, osoby portretowane otrzymają pamiątkowe, darmowe fotografie stykowe o wymiarach 13 x 18 cm oraz zaproszenie na wystawę, która zwieńczy projekt.

mad