REKLAMA

Prywatne Technikum Informatyczne

Prywatne Technikum Informatyczne to technikum akademickie o uprawnieniach szkoły publicznej. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Selleo, Rekord i 4Experience nasi uczniowie uczestniczą w wizytach studyjnych i zajęciach prowadzonych przez praktyków.

Prywatne Technikum Informatyczne
Szkoły średnie
ul. Legionów 81
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 608413233
http://technikum.wsi.edu.pl

Prywatne Technikum Informatyczne umożliwia zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zawodach: programista, webmaster oraz administrator sieci komputerowych.

Dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania, nasi uczniowie, jeszcze w trakcie nauki w technikum, realizują część programu studiów wyższych.

We współpracy z lokalnymi firmami IT prowadzimy specjalne zajęcia, które umożliwiają najlepszym uczniom podjęcie zatrudnienia zaraz po ukończeniu szkoły.

Nasze Technikum:

- umożliwia zdobycie niezmiennie bardzo popularnego w całej Europie zawodu informatyka,
- kompleksowo przygotowuje do matury i umożliwia ukończenie studiów informatycznych,
- uczy pracy zespołowej, logicznego i twórczego myślenia oraz zarządzania czasem,
- gwarantuje miłą, kameralną atmosferę nauki,
- dba o integrację i dobre samopoczucie swoich uczniów,
- organizuje ciekawe wycieczki,
- zapewnia wszechstronny rozwój.

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: prywatne technikum bielsko, informatyka bielsko, nauka informatyki bielsko, szkoła informatyki bielkso, prywatna szkoła informatyczna bielsko, tworzenie baz danych bielsko, nauka tworzenia aplikacji internetowych bielsko, ekonomia w praktyce bielsko

Stronę odwiedzono: 6192 razy.
Aktualizacja: 2019-03-21 18:38:51
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE