REKLAMA

Salon ślubny Nevesta

Salon Ślubny "Nevesta" Siedziba firmy znajduje się w Żywiec ( województwo śląskie).

Salon ślubny Nevesta
Salony ślubne
ul. Ks. St. Słonki 2
34-300 Żywiec
tel.: 694906444
http://nevesta.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.00
Sobota: 9.00 – 13.00

Istnieje możliwość odwiedzenia naszego salonu poza wyznaczonymi godzinami, uprzedzając o planowanej wizycie telefonicznie - tel: 694 906 444

Salon Ślubny Nevesta powstał z pasji i zamiłowania do piękna i elegancji. To miejsce w którym każda panna młoda znajdzie suknię swoich marzeń.

Kolekcje tworzone są według najnowszych trendów mody oraz gustów naszych klientek. Posiadamy suknie ślubne, które charakteryzują się elegancją, subtelnością w doborze dodatków i tkanin, oraz wysoką jakością wykonania.

Bogaty wybór dodatków :

  • welony,
  • stroiki,
  • buty,
  • rękawiczki,
  • kapelusze,
  • torebki
    ... idealnie dopasowane do koloru i stylu.


W Salonie Ślubnym Nevesta w Żywcu pracują osoby po studiach odzieżowych z wieloletnim doświadczeniem, posiadające kwalifikacje, dyplomy i certyfikaty.

Zapraszamy!

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: suknie ślubne bielsko, salon sukien ślubnych, sukienki na wesele, tanie suknie slubne, ładne suknie slubne, trendy suknie slubne, modne suknie ślubne, nowoczesne suknie ślubne, dodatki ślubne, dodatki na wesele, dodatki do sukien slunych, dodatki dla Pani młodej, Ślub Bielsko-biała, Suknia ślubna bielsko, Moda ślubna 2019

Stronę odwiedzono: 1721 razy.
Aktualizacja: 2018-09-26 07:28:12
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE