REKLAMA
lista ogłoszeń

Blaty kuchenne z granitu, kuchnie na wymiar

POLISH GRANITE - PRZETWARZANIE NATURALNEGOKAMIENIA I KWARCOGRANITU
Granitowe blaty kuchenne na wymiar są specjalnością naszej firmy od początku jej działalności. Na rynek brytyjski weszliśmy w 2006 roku, wtedy też nasza siedziba mieściła się w Manchesterze. Od tego czasu Polish Granite prężnie się rozwijała i ciągle poszerza swoją ofertę.
Rzesza zadowolonych klientów sprawiła, że dziś nasze blaty granitowe, marmurowe i z kwarcogranitu oraz pozostałe proponowane produkty są dostępne także dla klientów z całej Polski.
Staramy się o to, aby współpraca z nami była możliwie najprzyjemniejsza. Mamy nadzieję, że aplikacje, które zamieściliśmy na naszej stronie internetowej będą stanowiły dla Państwa ułatwienie i zachęcą one do współpracy z nami. Nie tylko pomagamy Państwu wybrać produkt, ale także, kierując się naszym doświadczeniem, staramy się doradzić, wyliczyć szacunkową cenę blatu kuchennego – towarzyszymy Państwu do momentu ukończenia montażu w wybranej przez Państwa lokalizacji.
Jako firma zajmująca się blatami granitowymi i blatami marmurowymi, możemy pochwalić się licznymi rekomendacjami, cieszymy się opinią firmy oferującej dobrą obsługę oraz produkty o najwyższej jakości. Od lat współpracujemy z szanowanymi firmami kamieniarskimi, takimi jak: Levantina, Compac, Ingemar, Technistone, B-Stone, Silestone, Diresco.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.polishgranite.pl
Kategoria: Inne
Dodano: 2012-10-23

Dane kontaktowe:

E-mail:
biuro@polishgranite.pl
Telefon:
(33)8293563
Adres:
POLISH GRANITE
Biuro Handlowe
ul. 11 Listopada 78 /6a
43-300 Bielsko
Ogłoszenie wyświetlono: 1176 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
UNIDRUK Tusze Tonery - SERWIS DRUKAREK
POLECAMY
ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA Z WIRUSÓW I BAKTERII
POLECAMY
HYDROIZOLACJE ŚCIAN METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNE
Prace dla chałupników
Prace dla chałupników
dodano: 2020-04-06
REKLAMA
ŁADOWANIE