Pierwsza wyjazdowa wygrana BBTS-u “Siatkarz- Original”! Wczoraj bielszcznie w ładnym stylu pokonali Politechnikę Warszawa 3-0. Pierwsza partia meczu zakończyła się do 20- tu, w II secie zespół ze stolicy nawiązał równorzędną walkę, ale ostatecznie przegrał do 25. Przebieg ostatniego seta już pod dyktando BBTS-u, który wygrał go do 22. Wiesław Popik, szkoleniowiec bielszczan, przyznał, że cały zespół zagrał na dobrym poziomie i w pełni zasłużył na wygraną. Zwycięstwem 2-0 nad Aluminium Konin pożegnało piłkarską jesień w Bielsku- Białej II ligowe Podbeskidzie. Mecz był wyrównany. Pierwsza bramka padła dopiero w 78 minucie spotkania. Rzut karny, po faulu na Bujoku wykorzystał Klaczka. Potem bardzo szybko zrobiło się 2-0. Głową strzelał Bujok.