Szkoła Podstawowa Nr 36ul. Sternicza 4
43-308 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.sp36bb.edu.pl


LokalizacjaWyświetl większą mapę

Grupa: Szkoły podstawowe


Stronę odwiedzono: 25668 razy.
Ostatnia aktualizacja: 2011-06-17 14:44:03

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Zadowolona Mama 2017-09-08 15:35
A po co innego dzieci mają chodzić do szkoły? Chyba to to żeby się uczyć. 36 zapewnia świetną opiekę. Jako rodzić doceniam ilość zajęć dodatkowych które są organizowane na terenie szkoły. Jeśli chodzi o pierwszoklasistow początkowo nawet nie są wypuszczani z klasy nie mówiąc o przebywaniu samodzielnie na stołówce. Drodzy rodzice nie róbcie afery. A jak komuś nie odpowiada nie ma sprawy możecie wybrać inna szkołę. Od 5 lat mam dzieci w tej szkole i wiem że największym problemem nie są nauczyciele ani dzieci tylko ich rodzice. Czym więcej będziecie w domu komentować tym bardziej zniechęcicie dzieci do pracy.
niezarejestrowany - Mama z KK 2017-03-17 20:48
Witam chcę posłać dziecko do 36 -mi ponieważ się przeprowadzam do BB z innego miasta , córka poszła by do 4 klasy ale czytam opinie i jestem przerażona czy są tez jakieś pozytywne opinie. Córka obecnie jeszcze chodzi do szkoły sportowej o profilu pływackim dlatego tez pomysł na 36-stkę. Proszę pomóżcie.
niezarejestrowany - zaniepokojona mama 2015-11-30 06:36
Witam czy w tej szkole nauczyciele dyżurują na przerwach?Pierwszoklasiści w tym molochu są bez opieki! !Na stołówce w czasie kiedy dzieci jedzą obiad-często same- pojawiają się obcy ludzie bo wykupili abonament obiadowy!Kto tych ludzi sprawdza?Wejść może kazdy niekoniecznie na posiłek.Jak wygląda bezpieczeństwo najmłodszych/Co na to dyrekcja?
niezarejestrowany - gośc 2014-11-21 22:30
Rozumiem,że uczeń musi przygotowywać sie do lekcji i temu maja służyc prace domowe,ale żeby pierwszoklasista codziennie (w weekendy tez) 2- 3 godziny spędzał nad zadaniem domowym-to chyba lekka przesada.Masa pisania,czytania,kolorowania,dodatkowe książeczki do wypełniania,płytki z informatyki do przanalizowania...Gdzie tu higiena pracy dziecka 6-7 letniego.Dzieci są zniechęcone i zmęczone.Rodzice też.
Jeżeli możecie,to zapiszcie dziecko do innej szkoły.I niech Was nie zwiedzie sportowy profil niektórych klas.Ci dopiero mają "pod górkę"...
niezarejestrowany - xxx 2013-11-07 17:04
Zgadzam sie całkowicie z przedmówcami.Na stronie internetowej szkoły 36 wszystko wyglada pieknie i zachęcająco.Ale tylko tam.Mam wrażenie,że dyrekcja i grono nauczycielskie pozostaja jeszcze ciągle w "poprzedniej epoce".Niech wreszcie zainteresują sie tą szkołą władze oświatowe naszego miasta i metodycy przedmiotowi.Wiem,co piszę,bo jestem pracownikiem tej szkoły.
niezarejestrowany - Rodzic ucznia 2013-11-07 11:10
W pełni zgadzam się z poprzedzającym komentarzem. Mam dziecko w tej szkole - katastrofa! Nie polecam, to mój największy błąd, że posłałem swoją pociechę do tej szkoły...np. kto to widział, żeby na informatyce dzieci siedziały w dwójkę na jednym krześle! Skandal! Rozumiem, w dwójkę przy komputerze - zrozumiałe, ale na jednym krześle? W jakich czasach my żyjemy! Brak jest zajęć pozalekcyjnych tzn. są i owszem, ale dla garstki dzieci wybranych, Ci naprawdę zainteresowani nie są brani pod uwagę, ponieważ...np. uczestniczyli w takich zajęciach w tamtym roku! Dzieci więc bezmyślnie spędzają czas na świetlicy czekając na Rodziców, która jest zapełniona po brzegi - i rzecz oczywista trudno w takich warunkach odrobić lekcje czy przeprowadzić jakieś zajęcia. Oczywiście opis szkoły zachęca do zapisywania swoich dzieci, ale nic co jest napisane tak naprawdę nie jest spełnione. Niestety. A szkoda, bo szkoła potencjał może i ma, ale jak wiadomo - wszystko zależy od "góry".
niezarejestrowany - gosc 2013-11-06 22:43
Szkoła 36 w Bielsku-Białej to szkoła "moloch".Przedszkole,podstawówka,gimnazjum,liceum.Mimo ministerialnych zalecen,przyjeto tradycyjny(cyfrowy) system oceniania ,nawet w klasie 1.Szkoła jest mało przyjazna dziecku,zwłaszcza sześciolatkowi.Dyrekcja nie sprawuje nadzoru pedagogicznego,nawet nad młodym niedoświadczonym nauczycielem.Świetlica szkolna to przechowalnia,nie ma tam warunków na odrobienie pracy domowej lub rozwijanie zainteresowań dzieci.Uczniowie klas młodszych są przeciążeni pracą domową także w weekendy i święta.
Zobacz takżeTagi

szkoła podstawowa, szkoła podstawowa w Bielsku-Białej, edukacja, kształcenie, nauka, zajęcia lekcyjne, pedagodzy, placówka, uczniowie, sale lekcyjne


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic