REKLAMA
lista ogłoszeń

Bluza męska Szachownica lotnicza - granatowa

Kolor: granatowy
Model: bluza męska z kapturem, rozpinana na zamek
Dzianina: 90% bawełna czesana + 10% poliester 340 g/m2
Nadruki: przód - haft komputerowy
Dodatki: 2 firmowe żakardy, 1 skórka z logo marki Patria Nostra oraz skórka z tarczą Dywizjonu 303
Polska produkcja!

303. Dywizjon Myśliwski Warszawski im. Tadeusza Kościuszki to legendarna jednostka polskiego lotnictwa, prawdziwa duma i chluba, która zasłynęła przede wszystkim w Bitwie o Anglię, ale także m.in. biorąc udział w Rajdzie na Dieppe i inwazja na Niemcy. W wspominanej kampanii powietrznej nad Anglią stoczonej między aliantami a Luftwaffe, Dywizjon 303. był jednym z najskuteczniejszych dywizjonów myśliwskich, biorąc udział w kluczowych potyczkach z Niemcami. Do najwybitniejszych dowódców dywizjonu zalicza się: mjr Zdzisława Krasnodębskiego, por. Witolda Urbanowicza oraz por. Jana Zumbacha. Sława polskich lotników tak naprawdę musiała czekać na właściwy wydźwięk wiele, długich lat, będą celowo przyćmiewana. W 2018 r. na ekrany kin trafiły 2 filmy poświęcone historii bohaterskich lotników: "303. Bitwa o Anglię" oraz "Dywizjon 303. Historia Prawdziwa" (w obsadzie m.in. Piotra Adamczyka). Także popularny metalowy zespół muzyczny ze Szwecji - Sabaton, dedykowała polskim asom przestworzy utwór "„Aces in exile”.

Tym razem postawiliśmy na granatowy kolor materiału, który świetnie komponuje się z biało-czerwonym akcentem na piersi. Bluza posiada na starannie wyhaftowaną szachownicę lotniczą (historyczną, używaną w latach: 192 - pokaż numer telefonu - 3), wykorzystywaną przez polskie Siły Powietrzne. Siły Powietrzne RP to wspaniała historia, sięgająca czasów I wojny światowej i lotnictwa Błękitnej Armii. Aktualnie składają się nań: Wojska Lotnicze, Wojska Obrony Przeciwlotniczej i Wojska Radiotechniczne. Nawiązanie do układu barw z ubiegłego wieku to celowy zabieg, mający podkreślić ogromne zasługi dla Polski i Europy naszych lotników, na czele z Dywizjonami 303 i 301.

Bluzę urozmaica biała tasiemka wzmacniająca kołnierzyk, a także firmowe dodatki: 2 żakardy i elegancka naszywka skórzana na ramieniu. Dodatkowo na drugim ramieniu wszyta jest szykowna skórka z tarczą Dywizjonu 303. Bluza posiada specjalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.


Do odbioru w sklepie:

ŚWIAT PATRIOTY
ul. Warszawska 7/14 Dworzec PKS
43-300 Bielsko-Biała

lub kurier 15zł

Zapytaj o inne rozmiary i wzory.
Polub nas na FB.
Kategoria: Sport
Dodano: 2019-11-14

Dane kontaktowe:

E-mail:
swiatpatrioty@gmail.com
Telefon:
603077149
Adres:
ŚWIAT PATRIOTY
ul. Warszawska 7/14 Dworzec PKS
43-300 Bielsko-Biała
Ogłoszenie wyświetlono: 456 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

Szybka pożyczka w wysokości 2 500 000.
szybka pożyczka dla firm do 20 000 000.
Damski strój narciarski Killtec
Oferta pożyczki: pujckyuver101@gmail.com
Szybka i niezawodna oferta pożyczki
REKLAMA
ŁADOWANIE