Kuchenne rewolucje w bielskiej restauracji


2014-01-24, 10:55  |  komentarzy (98)

Do Bielska-Białej zawitała w ostatnich dniach Magda Gessler, która we włoskiej Ristorante Italia dokonała wielu zmian, a właściwie zmieniła wszystko: menu, wystrój oraz nazwę lokalu.

 - Jesteśmy w trakcie rewolucji. Już po uroczystej kolacji, ale jeszcze przed werdyktem Magdy Gessler. Zmieniła dosłownie wszystko - powiedziała nam Iwona Bartyzel, manager do spraw reklamy restauracji, która przyjęła już oficjalnie nową nazwę - Casa di Fulvio Maria Viola.

Zgodnie z zaleceniami słynnej restauratorki, bielski lokal ma postawić na prawdziwie domowe jedzenie. - Casa po włosku znaczy domowa. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać wymaganiom i stworzymy prawdziwie domową kuchnię włoską, jak u mamy - dodaje pani Iwona.

Czy restauracja zda egzamin? Tego dowiemy się w połowie lutego. Emisja bielskiego odcinka programu ?Kuchenne Rewolucje? w TVN jest zaplanowana za dwa miesiące.

KGO

Artykuł wyświetlono 26568 razy


Galeria:



Polecamy także:
2014-10-24
Plan naprawczy dla miasta
- Spółki miejskie powinny zostać sprywatyzowane. Jesteśmy otwarci na przeprowadzanie referendów lokalnych - mówi kandydatka KNP na prezydenta Bielska-Białej, która zapowiada blokowanie nierentownych inwestycji i zbędnych wydatków.
więcej
2014-10-24
Nocne biegi po mieście (z latarkami)
Wczoraj na terenach przy hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem odbył się kolejny etap miejskich biegów na orientację. W trudnych warunkach atmosferycznych pobiegło 154 zawodników, przy czym na ogół najlepiej radziły sobie osoby spoza Bielska-Białej.
więcej
2014-10-24
Który język zapewni lepsza pracę?
BEST Centrum Języków Obcych znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół językowych w Polsce. Obecnie trwają zapisy, a każdy nowy klient może liczyć na atrakcyjną ofertę. Dla czytelników bielsko.biala.pl przygotowany został rabat specjalny.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Alek 2014-08-21 02:12
Grzesiu miałęś cholernego pecha bo jadam z żoną tam ryby co najmniej trzy razy w tygodniu i nigdy nie miałem nie upieczonej. Popieram wypowiedź Maćka, że wpadki się zdarzają. Polecamy.
niezarejestrowany - Maciek 2014-08-14 07:31
Potwierdzam , ryby i owoce morza przygotowują bardzo smacznie. A Pan Grześ mógł zwrócić się do kelnerów i reklamować rybe. Napewno byłby usatysfakcjiniwany. Należałoby pamiętać, że sami nie jesteśmy ideałami więc dlaczego wymagacie ideałów od innch. Wpadki się zdarzają i nie tylko u nich ale oni przeproszą i na koniec usatysfakcjonyją klienta.Osobiście polecam tą restauracje.
niezarejestrowany - Znakomite jedzenie, pyszne ryby.. 2014-08-06 18:32
Byłam ostatnio z rodziną w Casa Fulvio Di Maria Viola i zaraz przy wejściu jest witryna ze świeżymi rybami można sobie wybrać która konkretnie się chce... Ja wybrałam Doradę która była przepyszna, była doskonale przyrządzona, Mąż wybrał Okonia morskiego z warzywami super i wcale nic nie było surowe... Obsługa bez zastrzeżeń miłe kelnerki jak i również kelnerzy,potrafią doradzić i ja nie spostrzegłam nie znajomości karty. Mają znakomite wina białe do ryb i innych potaw. Napewno będziemy stałymi klijentami w tej restauracji. Polecam.
niezarejestrowany - -GRZEŚ- 2014-07-22 00:42
Ta restauracja to wielka pomyłka..
W dn dzisiejszym odwiedzilismy restauracje i bardzo żałujemy strata pieniędzy!!!
1. Obsługa DAREMNA...brak wiedzy o karcie menu i obsłudze gości oraz wydawania posiłków
2. Czas oczekiwania na posiłek 50 min przy 4 stolikach zajętych i 3 kelnerkach
3. Co jak co ale surowe ryby wydawac to żenada i totalny obciach...za który trzeba płacic...
4. Na stołówkach jest lepsze jedzenie niz w Ristorante Italia
PORAŻKA NIE POLECAM
niezarejestrowany - Wioletta 2014-05-13 18:13
Tragedia!! Poszliśmy do lokalu z mężem i znajomymi. Obsługa fatalna na wodę i sok musieliśmy czekać 20 min do momentu kiedy się o nie upomnielismy, kelnerki chyba nie wiedzą jak podawać jedzenie bowiem ja oraz moja znajoma zamowilysmy bakłażana na przystawkę ona jeszcze zamówiła zupę. Otrzymała przystawkę a po niecalej minucie otrzmala zupę a ja w dalszym ciągu czekałam na jedzenie. Mąż zamówił lazanie która byla okropna doslownie plywala w tłuszczu i byla w ogole nie przyprawiona. Kiedy oni zjedli swoje dania ja oraz mąż koleżanki w dalszym ciągu czekaliśmy na swoje dania, dodam, że jestem w ciazy i bylam głodna jednakże po półtora godzinie oczekiwania na przystawkę powiedziałam dosc, mąż kolezanko rowniez nie zamierzał dłużej czekac. Klienci z sąsiedniego stolika powiedzieli nam ze czekają rowniez od półtorej godziny. Postanowiliśmy więc nie czekać dłużej i zapalacic za to co zjedliśmy i wyjść. Wtedy kelnerka nam powiedziała że czeka się tyle że względu na remont na kuchni. Ja się więc pytam jak można gotować i remontować to samo pomieszczenie?!! Jakby na to zareagował sanepid?! Przecież to paranoja!! Jedzenie fatalne bakłażan i lazania wyglądały identycznie oba dania pływały w tłuszczu i niedoprawionym sosie. Obsługa nie uprzejma po zwroceniu uwagi ze czekamy ba napoje już 20 min nie usłyszeliśmy nawet przepraszam. Jednym slowem nie polecam nikomu ceny nieadekwatne do jakości jedzenia... Porażka :/
niezarejestrowany - Krzychu 2014-04-18 20:04
Gratulacje dla Właścicieli, kucharza i oczywiście Pani Magdy. Jedzenie przepyszne na 5 a wy jesteście przesympatyczni. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niezarejestrowany - GOSC 2014-04-16 20:28
niestety nie moge wystawic dobrej oceny dla tej restauracji.... Poszlismy z mezem na kolacje troche z ciekawosci smakow, wprowadzonych zmian itd. I co sie okazalo - kompletna porazka!! Zaczynajac od parkinku - ktory znajduje sie w blocie i dziurach. Obsluga fatalna!!! Brak zainteresowania goscmi nie mowiac juz o wiedzy jaka posiadaja kelnerki na temat tego co w karcie dan sie znajduje! Stoliki brudne, a o czystosci w toaletach lepiej nie mowic!!! Jedzenie - no coz.... zamowilismy 6 roznych dan i kazde z nich bylo smakowo prawie takie skladajace sie z takich samych skladnikow !! Na 6 malzy tylko 1 byla pelna reszta same puste skorupy!!! Kelnerki gubia sie w zamowieniach, zapominaja o kolejnych, trzeba sie ciagle upominac o swoje. To co Pani Gessler pokazala - napewno juz nie istnieje.... Ceny MASAKRA!!! wiec ktos kto nie byl naprawde nich nie zaluje bo naprawde nic nie stracil! NIE POLECAMY!
niezarejestrowany - stały klient 2014-04-15 01:48
Nie przejmujcie się głupimi komentarzami, jedzenie zawsze mieliście super a teraz wystrój jest też super a obsługa przemiła. Odwiedzimy Was w święta zarezerwowaliśmy już stolik.Gratuluje i powodzenia.
niezarejestrowany - ŻANETA 2014-04-13 17:37
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - kaśka 2014-04-12 19:07
Restauracja ładna, miły klimat, kelnerzy do poprawy, wina były same wytrawne... trochę lipa... podobno się skończyły... a to była sobota... chyba bym nie poleciła.
niezarejestrowany - wiksa 2014-04-12 19:03
jedzenie smaczne, ale bez szału. Kelnerzy i kelnerki powinni zmienić albo nauczyć zasad podawania jedzenia i zabierania go ze stołu. Jak podają to się prawie pchają na człowieka, jak zabierają to nie zapytają czy ktoś skończył ... lekki niesmak przez to zostaje...
niezarejestrowany - do marzeny 2014-04-11 08:50
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - marzena 2014-04-10 23:16
dajcie adres tego lokalu...
niezarejestrowany - Aneta 2014-02-23 17:50
Byłam i przed rewolucją i po jak było pysznie tak jest... Jedzonko rewelacyjne
niezarejestrowany - rrrrrr 2014-02-19 21:48
jedzenie mają dobre i tanio
niezarejestrowany - qwertz 2014-01-30 15:25
A co Geslerka wie o włoskiej kuchni...
niezarejestrowany - Olka 2014-01-30 03:46
ceny pizyy zmalały i to jest super bo pizze maja najlepszą w bielsku
niezarejestrowany - mmmm 2014-01-30 03:44
poszukaj w internecie
niezarejestrowany - emil 2014-01-29 19:02
a gdzie jest ta putyka
niezarejestrowany - asac 2014-01-29 17:06
pizza nadal będzie, ale chyba tylko standardowa wielkość, chodz nie wiem. Ale jest napewno :) to dobrze :)
niezarejestrowany - gość 2014-01-29 16:13
czy to prawada, że nie będzie pizzy ?
niezarejestrowany - Ala 2014-01-29 16:12
a jak z pizzą, będzie jeszcze ?

a ceny się utrzymają ?
niezarejestrowany - Olka 2014-01-28 10:10
carbonara jest za 16 zł, też bolognese, matriciana , z sosem pomidor w tej samej cenie a lasagna chyba za 19 zł
niezarejestrowany - klient 2014-01-28 09:12
a dalej bedzie carbonara w menu ?
niezarejestrowany - Italy 2014-01-28 08:56
kuchnia Italiana - najlepsza
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda