Kuchenne rewolucje w bielskiej restauracji


2014-01-24, 10:55  |  komentarzy (99)

Do Bielska-Białej zawitała w ostatnich dniach Magda Gessler, która we włoskiej Ristorante Italia dokonała wielu zmian, a właściwie zmieniła wszystko: menu, wystrój oraz nazwę lokalu.

 - Jesteśmy w trakcie rewolucji. Już po uroczystej kolacji, ale jeszcze przed werdyktem Magdy Gessler. Zmieniła dosłownie wszystko - powiedziała nam Iwona Bartyzel, manager do spraw reklamy restauracji, która przyjęła już oficjalnie nową nazwę - Casa di Fulvio Maria Viola.

Zgodnie z zaleceniami słynnej restauratorki, bielski lokal ma postawić na prawdziwie domowe jedzenie. - Casa po włosku znaczy domowa. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać wymaganiom i stworzymy prawdziwie domową kuchnię włoską, jak u mamy - dodaje pani Iwona.

Czy restauracja zda egzamin? Tego dowiemy się w połowie lutego. Emisja bielskiego odcinka programu ?Kuchenne Rewolucje? w TVN jest zaplanowana za dwa miesiące.

KGO

Artykuł wyświetlono 29609 razy


Galeria:



Najnowsze artykuły:
2017-06-26
Czy Ślązacy skolonizują Małopolskę? - foto
„Bielsko-Biała między Śląskiem a Małopolską”: to tytuł debaty, która odbyła w Galerii Wzgórze z udziałem licznej publiczności. Moderatorem był Janusz Buzek. W dyskusji wzięli udział również ks. prof. Marek Uglorz, dr Grzegorz Wnętrzak i niżej podpisany.
więcej
2017-06-26
Operacja Południe dopiero jesienią
„Operacja Południe” nie odbędzie się podczas wakacji. Organizatorzy tego wielkiego wydarzenia uważają, że jesienią można przyciągnąć jeszcze więcej fanów. Kulminacyjnym punktem zlotu jest parada pojazdów militarnych głównymi ulicami Bielska-Białej.
więcej
2017-06-26
Tłumy na zabawie w Straconce - foto
Kilkaset osób bawiło się w minioną sobotę na terenie nieczynnych kamieniołomów w Małej Straconce w Bielsku-Białej. Piknik rodzinny organizowany przez Radę Osiedla i OSP z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - niezadowolony 2015-03-16 19:10
Porazka nr 1: parking. W tych czasach to wręcz nie do uwierzenia. Zastawiony jakimis autami w ilosci kilkunastu - wlasciciel handluje samochodami? To niech sobie odgrodzi czesc. Dziury, bloto i po prostu wysypany kamieniami (nieutwardzony). Panie niestety szpilki tam poniszczą.
Porazka nr 2: obsluga. Po 15 minutach czekania az ktos sie laskawie zainteresuje, po prostu wyszlismy. A to byl srodek tygodnia kolo 14.00. Zero ruchu. Jeden stolik zajety. Za barem 5 albo 6 osob zajerych sobą + kelnerka na zewnątrz palaca papierosa.
Potraw nie mielismy dane sprobowac, wiec sie nie wypowiadam. Za obsługę: pała. Na pewno nigdy więcej tam nie zagościmy.
niezarejestrowany - Alek 2014-08-21 02:12
Grzesiu miałęś cholernego pecha bo jadam z żoną tam ryby co najmniej trzy razy w tygodniu i nigdy nie miałem nie upieczonej. Popieram wypowiedź Maćka, że wpadki się zdarzają. Polecamy.
niezarejestrowany - Maciek 2014-08-14 07:31
Potwierdzam , ryby i owoce morza przygotowują bardzo smacznie. A Pan Grześ mógł zwrócić się do kelnerów i reklamować rybe. Napewno byłby usatysfakcjiniwany. Należałoby pamiętać, że sami nie jesteśmy ideałami więc dlaczego wymagacie ideałów od innch. Wpadki się zdarzają i nie tylko u nich ale oni przeproszą i na koniec usatysfakcjonyją klienta.Osobiście polecam tą restauracje.
niezarejestrowany - Znakomite jedzenie, pyszne ryby.. 2014-08-06 18:32
Byłam ostatnio z rodziną w Casa Fulvio Di Maria Viola i zaraz przy wejściu jest witryna ze świeżymi rybami można sobie wybrać która konkretnie się chce... Ja wybrałam Doradę która była przepyszna, była doskonale przyrządzona, Mąż wybrał Okonia morskiego z warzywami super i wcale nic nie było surowe... Obsługa bez zastrzeżeń miłe kelnerki jak i również kelnerzy,potrafią doradzić i ja nie spostrzegłam nie znajomości karty. Mają znakomite wina białe do ryb i innych potaw. Napewno będziemy stałymi klijentami w tej restauracji. Polecam.
niezarejestrowany - -GRZEŚ- 2014-07-22 00:42
Ta restauracja to wielka pomyłka..
W dn dzisiejszym odwiedzilismy restauracje i bardzo żałujemy strata pieniędzy!!!
1. Obsługa DAREMNA...brak wiedzy o karcie menu i obsłudze gości oraz wydawania posiłków
2. Czas oczekiwania na posiłek 50 min przy 4 stolikach zajętych i 3 kelnerkach
3. Co jak co ale surowe ryby wydawac to żenada i totalny obciach...za który trzeba płacic...
4. Na stołówkach jest lepsze jedzenie niz w Ristorante Italia
PORAŻKA NIE POLECAM
niezarejestrowany - Wioletta 2014-05-13 18:13
Tragedia!! Poszliśmy do lokalu z mężem i znajomymi. Obsługa fatalna na wodę i sok musieliśmy czekać 20 min do momentu kiedy się o nie upomnielismy, kelnerki chyba nie wiedzą jak podawać jedzenie bowiem ja oraz moja znajoma zamowilysmy bakłażana na przystawkę ona jeszcze zamówiła zupę. Otrzymała przystawkę a po niecalej minucie otrzmala zupę a ja w dalszym ciągu czekałam na jedzenie. Mąż zamówił lazanie która byla okropna doslownie plywala w tłuszczu i byla w ogole nie przyprawiona. Kiedy oni zjedli swoje dania ja oraz mąż koleżanki w dalszym ciągu czekaliśmy na swoje dania, dodam, że jestem w ciazy i bylam głodna jednakże po półtora godzinie oczekiwania na przystawkę powiedziałam dosc, mąż kolezanko rowniez nie zamierzał dłużej czekac. Klienci z sąsiedniego stolika powiedzieli nam ze czekają rowniez od półtorej godziny. Postanowiliśmy więc nie czekać dłużej i zapalacic za to co zjedliśmy i wyjść. Wtedy kelnerka nam powiedziała że czeka się tyle że względu na remont na kuchni. Ja się więc pytam jak można gotować i remontować to samo pomieszczenie?!! Jakby na to zareagował sanepid?! Przecież to paranoja!! Jedzenie fatalne bakłażan i lazania wyglądały identycznie oba dania pływały w tłuszczu i niedoprawionym sosie. Obsługa nie uprzejma po zwroceniu uwagi ze czekamy ba napoje już 20 min nie usłyszeliśmy nawet przepraszam. Jednym slowem nie polecam nikomu ceny nieadekwatne do jakości jedzenia... Porażka :/
niezarejestrowany - Krzychu 2014-04-18 20:04
Gratulacje dla Właścicieli, kucharza i oczywiście Pani Magdy. Jedzenie przepyszne na 5 a wy jesteście przesympatyczni. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niezarejestrowany - GOSC 2014-04-16 20:28
niestety nie moge wystawic dobrej oceny dla tej restauracji.... Poszlismy z mezem na kolacje troche z ciekawosci smakow, wprowadzonych zmian itd. I co sie okazalo - kompletna porazka!! Zaczynajac od parkinku - ktory znajduje sie w blocie i dziurach. Obsluga fatalna!!! Brak zainteresowania goscmi nie mowiac juz o wiedzy jaka posiadaja kelnerki na temat tego co w karcie dan sie znajduje! Stoliki brudne, a o czystosci w toaletach lepiej nie mowic!!! Jedzenie - no coz.... zamowilismy 6 roznych dan i kazde z nich bylo smakowo prawie takie skladajace sie z takich samych skladnikow !! Na 6 malzy tylko 1 byla pelna reszta same puste skorupy!!! Kelnerki gubia sie w zamowieniach, zapominaja o kolejnych, trzeba sie ciagle upominac o swoje. To co Pani Gessler pokazala - napewno juz nie istnieje.... Ceny MASAKRA!!! wiec ktos kto nie byl naprawde nich nie zaluje bo naprawde nic nie stracil! NIE POLECAMY!
niezarejestrowany - stały klient 2014-04-15 01:48
Nie przejmujcie się głupimi komentarzami, jedzenie zawsze mieliście super a teraz wystrój jest też super a obsługa przemiła. Odwiedzimy Was w święta zarezerwowaliśmy już stolik.Gratuluje i powodzenia.
Ukryty 2014-04-13 17:37
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - kaśka 2014-04-12 19:07
Restauracja ładna, miły klimat, kelnerzy do poprawy, wina były same wytrawne... trochę lipa... podobno się skończyły... a to była sobota... chyba bym nie poleciła.
niezarejestrowany - wiksa 2014-04-12 19:03
jedzenie smaczne, ale bez szału. Kelnerzy i kelnerki powinni zmienić albo nauczyć zasad podawania jedzenia i zabierania go ze stołu. Jak podają to się prawie pchają na człowieka, jak zabierają to nie zapytają czy ktoś skończył ... lekki niesmak przez to zostaje...
Ukryty 2014-04-11 08:50
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - marzena 2014-04-10 23:16
dajcie adres tego lokalu...
niezarejestrowany - Aneta 2014-02-23 17:50
Byłam i przed rewolucją i po jak było pysznie tak jest... Jedzonko rewelacyjne
niezarejestrowany - rrrrrr 2014-02-19 21:48
jedzenie mają dobre i tanio
niezarejestrowany - qwertz 2014-01-30 15:25
A co Geslerka wie o włoskiej kuchni...
niezarejestrowany - Olka 2014-01-30 03:46
ceny pizyy zmalały i to jest super bo pizze maja najlepszą w bielsku
niezarejestrowany - mmmm 2014-01-30 03:44
poszukaj w internecie
niezarejestrowany - emil 2014-01-29 19:02
a gdzie jest ta putyka
niezarejestrowany - asac 2014-01-29 17:06
pizza nadal będzie, ale chyba tylko standardowa wielkość, chodz nie wiem. Ale jest napewno :) to dobrze :)
niezarejestrowany - gość 2014-01-29 16:13
czy to prawada, że nie będzie pizzy ?
niezarejestrowany - Ala 2014-01-29 16:12
a jak z pizzą, będzie jeszcze ?

a ceny się utrzymają ?
niezarejestrowany - Olka 2014-01-28 10:10
carbonara jest za 16 zł, też bolognese, matriciana , z sosem pomidor w tej samej cenie a lasagna chyba za 19 zł
niezarejestrowany - klient 2014-01-28 09:12
a dalej bedzie carbonara w menu ?
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda