W bielskim klubie Enjoy odbył się turniej squasha kategorii A. Młode sportowe talenty z Bielska-Białej zdobyły aż cztery medale, ale w kategorii open wszystkie miejsca na podium przypadły gościom z zagranicy, którzy pokonali swoich polskich kolegów.

Turniej Enjoy Squash Open rozgrywany był pod patronatem Polskiej Federacji Squasha. Najpierw do walki stanęli juniorzy rywalizujący w siedmiu kategoriach wiekowych. Młode sportowe talenty z Bielska-Białej zdobyły aż cztery medale. Najmłodszy, Nataniel Hernas wywalczył złoto w kategorii open poniżej 13 lat. Bielski zawodnik zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu PFS w swojej kategorii wiekowej. Kajetan Lipski zdobył brązowy medal w kategorii open poniżej 15 lat, a najstarszy, Maksymilian Wielgus wywalczył złoty medal w kategorii open poniżej 17 lat oraz brązowy w kategorii do lat 19.

W części seniorskiej turnieju uczestniczyło ponad stu zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w kategoriach open oraz damskiej. Do klubu Enjoy przyjechali sportowcy zajmujący czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu PFS. Turniej przyciągnął także bardzo dobrych zawodników z zagranicy, którzy zajęli wszystkie miejsca na podium w kategorii open. Pierwsze miejsce wywalczył Denis Podvornyi z Ukrainy, wygrywając po zaciętej walce z Chrisem Shinnie ze Szkocji. Trzeci był Valeriy Fedoruk. W kategorii damskiej zwyciężyła Magda Kamińska, pokonując w finale Natalię Ryfa. Na najniższym stopniu podium stanęła Kinga Szymaniak.

Turniej można było oglądać na żywo na facebookowym profilu klubu, gdzie relacje śledziło ponad 2 tys. osób, a cała impreza dotarła do 12 tys. osób.