Turniej najwyższej rangi w Enjoy - foto


2017-02-21, 08:00  |  komentarzy (0)

W bielskim klubie Enjoy odbył się turniej squasha kategorii A. Młode sportowe talenty z Bielska-Białej zdobyły aż cztery medale, ale w kategorii open wszystkie miejsca na podium przypadły gościom z zagranicy, którzy pokonali swoich polskich kolegów.

Turniej Enjoy Squash Open rozgrywany był pod patronatem Polskiej Federacji Squasha. Najpierw do walki stanęli juniorzy rywalizujący w siedmiu kategoriach wiekowych. Młode sportowe talenty z Bielska-Białej zdobyły aż cztery medale. Najmłodszy, Nataniel Hernas wywalczył złoto w kategorii open poniżej 13 lat. Bielski zawodnik zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu PFS w swojej kategorii wiekowej. Kajetan Lipski zdobył brązowy medal w kategorii open poniżej 15 lat, a najstarszy, Maksymilian Wielgus wywalczył złoty medal w kategorii open poniżej 17 lat oraz brązowy w kategorii do lat 19.

W części seniorskiej turnieju uczestniczyło ponad stu zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w kategoriach open oraz damskiej. Do klubu Enjoy przyjechali sportowcy zajmujący czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu PFS. Turniej przyciągnął także bardzo dobrych zawodników z zagranicy, którzy zajęli wszystkie miejsca na podium w kategorii open. Pierwsze miejsce wywalczył Denis Podvornyi z Ukrainy, wygrywając po zaciętej walce z Chrisem Shinnie ze Szkocji. Trzeci był Valeriy Fedoruk. W kategorii damskiej zwyciężyła Magda Kamińska, pokonując w finale Natalię Ryfa. Na najniższym stopniu podium stanęła Kinga Szymaniak.

Turniej można było oglądać na żywo na facebookowym profilu klubu, gdzie relacje śledziło ponad 2 tys. osób, a cała impreza dotarła do 12 tys. osób.

bb

Artykuł wyświetlono 2049 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-06-29
Spanie na kotwicy
Na urlopy udała się część bielskich polityków i urzędników. Ci, którzy pozostali, dopiero planują wyjazdy, a niektórzy już wiedzą, że spędzą lato za biurkiem lub na… poligonie. O urlopowych planach nie chciał z nami rozmawiać prezydent Jacek Krywult.
więcej
2017-06-29
Dwa samochody w ogniu
Trzy zastępy straży pożarnej gasiły wczoraj pożar samochodów na parkingu przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej. W toku czynności ustalono, że najpierw zapaliła się komora silnika jednego pojazdu, a drugi zajął się ogniem wskutek promieniowania cieplnego
więcej
2017-06-29
Piknik z Maluchem dla Toma Hanksa
Oficjalne odsłonięcie Malucha, którego Bielsko-Biała przygotowało dla Toma Hanksa nastąpi 9 lipca przed Gemini Park. Koncerty, konkursy i dodatkowe atrakcje będą utrzymane w klimacie lat 80’, kiedy fiaty 126p wiodły prym na polskich drogach.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic