Zanim poznamy werdykt jury, wybierzemy najpiękniejszą kandydatkę do tytułu Miss Beskidów 2017. Wystarczy zagłosować w naszym plebiscycie. Kandydatka, która zbierze największą liczbę głosów, otrzyma tytuł Miss portalu bielsko.biala.pl.

Jak co roku wiosną, o koronę Miss Beskidów rywalizować będą w Bielsku-Białej najpiękniejsze dziewczęta z naszego regionu. Gala odbędzie się w przeddzień Dnia Matki, 25 maja w restauracji Wirtuozeria w hotelu Na Błoniach. Tradycyjnie kandydatki zaprezentują się nam wówczas w modnej odzieży, z artystyczną biżuterią. Oprócz urody, wykażą się czasem zaskakującymi talentami.

Dziś przedstawiamy wszystkie kandydatki do korony Miss Beskidów 2017. Zanim poznamy oficjalny werdykt jury konkursowego, Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze dziewczęta internetu - Miss portalu bielsko.biala.pl. W naszym plebiscycie wygra kandydatka, która do 24 maja do godz. 10.00 zbierze największą liczbę "lajków" przy swoich zdjęciach.

To będzie już 29. edycja konkursu Miss Beskidów. Jego organizatorem od początku jest agencja Grabowska Models, Wydarzenia odbywa się w ramach konkursu Miss Polski 2017. Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym wyborów Miss Beskidów 2017.

Foto: Małgorzata Kubicius
Stylizacja fryzur: Instytut Tworzenia Wizerunku i Rozwoju
Makijaż: Aisha make up artist i Angelika Nabiałczyk
Kolekcje: Lulu Design, bielizna Sovl, Fashion Boutiqe Showroom
Biżuteria: DM Biżuteria

rok

Na zdjęciu tytułowym: Alicja Tabaka - Miss Beskidów 2016 oraz Julia Jura - Miss Południa Nastolatek 2016