Ułatwiają start na rynku pracy


2017-04-20, 15:05  |  komentarzy (2)

Podczas ubiegłotygodniowej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie ogłoszono zwycięzców 13. edycji „Dnia Przedsiębiorczości”. Wśród laureatów nie zabrakło reprezentantów Bielska-Białej. Oto oni!

Spośród 699 szkół z całego kraju uczestniczących w ramach „Dnia Przedsiębiorczości” w konkursie na najaktywniejszą szkołę wyłoniono dwudziestu laureatów. Jednym z nich zostało II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej.

Z prawie 15 tys.  uczestników konkursu na najaktywniejszą firmę i instytucję, w kategorii firm i instytucji regionalnych wyłoniono dziesięciu laureatów. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie instytucje z Bielska-Białej: Komenda Miejska Policji oraz Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II.

W ub. roku w „Dniu Przedsiębiorczości” wzięło udział ponad 35 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Program ma na celu przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy. Służą temu jednodniowe praktyki w firmach i instytucjach, które zgłosiły się do programu. Organizatorem „Dnia Przedsiębiorczości” jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent RP Andrzej Duda. 14. edycja „Dnia Przedsiębiorczości” odbędzie się 26 kwietnia 2017.

MCI

Na zdjęciu: Joanna Dworniczek, zastępca dyrektora Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II odebrała nagrodę przyznaną placówce w konkursie na najaktywniejszą firmę i instytucję.

Artykuł wyświetlono 4500 razy
Najnowsze artykuły:
2017-08-21
Waryński przestanie być patronem szkoły
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej otrzyma imię Jana III Sobieskiego w miejsce dotychczas używanego imienia Ludwika Waryńskiego. Uchwałą w tej sprawie w przyszłym tygodniu zajmie się Rada Miejska.
więcej
2017-08-21
Miliony na sprzęt ratujący życie
Gmina sfinansuje zakup i dostawę cyfrowego tomografu komputerowego dla Szpitala Miejskiego-Beskidzkiego Centrum Onkologii w Bielsku-Białej. Nowy sprzęt medyczny wraz z aparatem do znieczuleń zostanie zainstalowany w pracowni przy ul. Wyspiańskiego.
więcej
2017-08-21
Młody kierowca zatrzymał się na drzewie
Do sześciu zdarzeń drogowych doszło wczoraj na tzw. zakręcie idiotów drogi ekspresowej S1 w Bielsku-Białej. W żadnym z nich nie było rannych. Do poważnego wypadku doszło w Czechowicach-Dziedzicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - zenon 2017-04-27 21:23
to jeszcze żart z 1 kwietnia?
niezarejestrowany - Ana 2017-04-20 20:11
Należy się temu szpitalowi nagroda ,sąsolidni i skuteczni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic