Ułatwiają start na rynku pracy


2017-04-20, 15:05  |  komentarzy (2)

Podczas ubiegłotygodniowej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie ogłoszono zwycięzców 13. edycji „Dnia Przedsiębiorczości”. Wśród laureatów nie zabrakło reprezentantów Bielska-Białej. Oto oni!

Spośród 699 szkół z całego kraju uczestniczących w ramach „Dnia Przedsiębiorczości” w konkursie na najaktywniejszą szkołę wyłoniono dwudziestu laureatów. Jednym z nich zostało II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej.

Z prawie 15 tys.  uczestników konkursu na najaktywniejszą firmę i instytucję, w kategorii firm i instytucji regionalnych wyłoniono dziesięciu laureatów. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie instytucje z Bielska-Białej: Komenda Miejska Policji oraz Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II.

W ub. roku w „Dniu Przedsiębiorczości” wzięło udział ponad 35 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Program ma na celu przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy. Służą temu jednodniowe praktyki w firmach i instytucjach, które zgłosiły się do programu. Organizatorem „Dnia Przedsiębiorczości” jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent RP Andrzej Duda. 14. edycja „Dnia Przedsiębiorczości” odbędzie się 26 kwietnia 2017.

MCI

Na zdjęciu: Joanna Dworniczek, zastępca dyrektora Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II odebrała nagrodę przyznaną placówce w konkursie na najaktywniejszą firmę i instytucję.

Artykuł wyświetlono 4442 razy
Najnowsze artykuły:
2017-06-26
Czy Ślązacy skolonizują Małopolskę? - foto
„Bielsko-Biała między Śląskiem a Małopolską”: to tytuł debaty, która odbyła w Galerii Wzgórze z udziałem licznej publiczności. Moderatorem był Janusz Buzek. W dyskusji wzięli udział również ks. prof. Marek Uglorz, dr Grzegorz Wnętrzak i niżej podpisany.
więcej
2017-06-26
Operacja Południe dopiero jesienią
„Operacja Południe” nie odbędzie się podczas wakacji. Organizatorzy tego wielkiego wydarzenia uważają, że jesienią można przyciągnąć jeszcze więcej fanów. Kulminacyjnym punktem zlotu jest parada pojazdów militarnych głównymi ulicami Bielska-Białej.
więcej
2017-06-26
Tłumy na zabawie w Straconce - foto
Kilkaset osób bawiło się w minioną sobotę na terenie nieczynnych kamieniołomów w Małej Straconce w Bielsku-Białej. Piknik rodzinny organizowany przez Radę Osiedla i OSP z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - zenon 2017-04-27 21:23
to jeszcze żart z 1 kwietnia?
niezarejestrowany - Ana 2017-04-20 20:11
Należy się temu szpitalowi nagroda ,sąsolidni i skuteczni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic