Ułatwiają start na rynku pracy


2017-04-20, 15:05  |  komentarzy (2)

Podczas ubiegłotygodniowej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie ogłoszono zwycięzców 13. edycji „Dnia Przedsiębiorczości”. Wśród laureatów nie zabrakło reprezentantów Bielska-Białej. Oto oni!

Spośród 699 szkół z całego kraju uczestniczących w ramach „Dnia Przedsiębiorczości” w konkursie na najaktywniejszą szkołę wyłoniono dwudziestu laureatów. Jednym z nich zostało II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej.

Z prawie 15 tys.  uczestników konkursu na najaktywniejszą firmę i instytucję, w kategorii firm i instytucji regionalnych wyłoniono dziesięciu laureatów. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie instytucje z Bielska-Białej: Komenda Miejska Policji oraz Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II.

W ub. roku w „Dniu Przedsiębiorczości” wzięło udział ponad 35 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Program ma na celu przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy. Służą temu jednodniowe praktyki w firmach i instytucjach, które zgłosiły się do programu. Organizatorem „Dnia Przedsiębiorczości” jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent RP Andrzej Duda. 14. edycja „Dnia Przedsiębiorczości” odbędzie się 26 kwietnia 2017.

MCI

Na zdjęciu: Joanna Dworniczek, zastępca dyrektora Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II odebrała nagrodę przyznaną placówce w konkursie na najaktywniejszą firmę i instytucję.

Artykuł wyświetlono 4316 razy
Najnowsze artykuły:
2017-04-30
Powrót z Los Angeles
- Pamiętam, jak chodziłem na lody do dzisiejszych „Delicji” - mówi Robert, którego zainteresował plakat spektaklu „Dybbuk”. Zażartował, że z dzieciństwa w Bielsku zapamiętał zupełnie inaczej ubranych Żydów. Teraz wrócił na jeden dzień.
więcej
2017-04-30
Pogoda nie zepsuje nam widowiska
Z każdym dniem Majówki towarzyszyć nam będzie coraz więcej słońca, co oznacza, że na Podbeskidzie wrócą wiosenne temperatury. Przelotne opady deszczu spodziewane są we wtorek i środę, ale aura nie powinna zepsuć koncertu pod Dębowcem.
więcej
2017-04-30
Lewica pamięta o 1 Maja
Jak co roku, w dniu Święta Pracy delegacje SLD oraz innych ugrupowań lewicowych złożą wiązanki kwiatów w miejscach związanych z historią ruchu robotniczego w naszym regionie.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - zenon 2017-04-27 21:23
to jeszcze żart z 1 kwietnia?
niezarejestrowany - Ana 2017-04-20 20:11
Należy się temu szpitalowi nagroda ,sąsolidni i skuteczni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic