Znęcał się nad psem


2017-04-21, 13:06  |  komentarzy (10)

Policjanci z Kobiernic prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie znęcania się nad psem rasy beagle. Martwe zwierzę zostało odnalezione na początku kwietnia w Porąbce na terenie Parku „Natura 2000”. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Wszystko wskazuje na to, że sprawca znęcał się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Uderzył psa w głowę, a następnie nałożył na jego głowę foliowy worek, co doprowadziło do uduszenia. Martwe zwierzę zostało odnalezione 2 kwietnia br. w Porąbce na terenie Parku „Natura 2000” w rejonie Wielkiej Puszczy.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego czynu należy kierować do Komisariatu Policji w Kobiernicach przy ul. Żywieckiej 6, tel. 33 8175212, e-mail: kobiernice@bielsko.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

bb

Foto: Policja

Artykuł wyświetlono 11183 razy
Najnowsze artykuły:
2017-04-30
Powrót z Los Angeles
- Pamiętam, jak chodziłem na lody do dzisiejszych „Delicji” - mówi Robert, którego zainteresował plakat spektaklu „Dybbuk”. Zażartował, że z dzieciństwa w Bielsku zapamiętał zupełnie inaczej ubranych Żydów. Teraz wrócił na jeden dzień.
więcej
2017-04-30
Pogoda nie zepsuje nam widowiska
Z każdym dniem Majówki towarzyszyć nam będzie coraz więcej słońca, co oznacza, że na Podbeskidzie wrócą wiosenne temperatury. Przelotne opady deszczu spodziewane są we wtorek i środę, ale aura nie powinna zepsuć koncertu pod Dębowcem.
więcej
2017-04-30
Lewica pamięta o 1 Maja
Jak co roku, w dniu Święta Pracy delegacje SLD oraz innych ugrupowań lewicowych złożą wiązanki kwiatów w miejscach związanych z historią ruchu robotniczego w naszym regionie.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - bielszczanin 2017-04-21 20:30
Należy mieć nadzieję ,że policja nie umorzy śledztwa z powodu tzw. "nieznalezienia" właściciela. Ta BESTIA w ludzkiej skórze powinna dostać za swoje. A tak nawiasem mówiąc jakim trzeba być popaprańcem żeby zrobić coś takiego . Materiał dla psychiatry.
niezarejestrowany - OSA 2017-04-21 18:43
A gdyby był nie ładny, to by mógł ? :( Bydlę , nie człowiek !!!
niezarejestrowany - Gość 2017-04-21 17:07
Przecież beagle to taki ładny pies.... Co trzeba mieć w głowie, żeby go tak zmaltretować??
Wikary 2017-04-21 17:01
Pytanie co zrobić z sąsiadem, który trzyma psa już chyba 3 rok bez wypuszczania z kojca. Mróz -25 czy upał 35. Ma w środku budę, podłoga z drewna w całym kojcu, w misce zawsze jest woda i dostaje jedzenie. Natomiast nie wyobrażam tego sobie jak można trzymać psa choćby dzień bez wypuszczenia. Zwłaszcza, że jest to golden, który biegać uwielbia.
Po co pytam się komuś taki pies. Ktoś umie mi to wytłumaczyć, co siedzie w głowie takiego właściciela psa?
niezarejestrowany - Banita 2017-04-21 16:08
Wrzucić bydle do worka i do Jeziora Żywieckiego. Dopóki nie zaczną karać takich bezwzględnym, wieloletnim więzieniem, będą tacy sadyści znęcać się nad zwierzętami.
niezarejestrowany - Pies 2017-04-21 15:19
Wystarczyłoby pokazać twarz- RYJA tego bohatera w necie i na każdym słupie w okolicy . Kara byłaby wystarczająca
niezarejestrowany - Akura San 2017-04-21 14:55
Każdego gnoja trzymającego psa na łańcuchu czy w kojcu 1m/1m powinno się obligatoryjnie dojechać wysokim mandatem, Jak nie masz warunków, to nie bierz tego zwierzęcia, a nie znęcaj się potem nad nim.
Ten przykład powyżej to jakiś dramat !! Za taką akcję sprzedałbym nawet brata na policję, bo ktoś taki nie może żyć z normalnymi ludźmi , ponieważ swoją choroba psychiczną i sadyzmem stwarza realne zagrożenie dla innych ludzi.
niezarejestrowany - xionc 2017-04-21 14:32
śmierć!
niezarejestrowany - Mirek 2017-04-21 13:50
Złapać Zwyrodnialca.Co za bydlak
niezarejestrowany - Adrian 2017-04-21 13:21
Ludzie, najbardziej zwyrodniały gatunek.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda