Śliczne pozdrowienia dla Czytelników - foto


2017-06-18, 08:30

W miniony piątek rano na zgrupowanie do Kozienic wyjechały laureatki konkursu Miss Południa Nastolatek, które wezmą udział w sobotniej gali Miss Polski Nastolatek. W przerwie między nagraniami dziewczęta przesłały naszym Czytelnikom pozdrowienia i zdjęcia.

W finale konkursu Miss Polski Nastolatek, który odbędzie się 24 czerwca w Kozienicach, wystąpią 22 dziewczyny z całego kraju. Są wśród nich aż cztery reprezentantki Beskidów: Klaudia Kucharska z Bielska-Białej (Miss Południa Nastolatek 2015), Aleksandra Wyszomierska z Ligoty (Miss Południa Nastolatek 2017), Kathrin Januszewska z Zaolzia (I vice Miss Nastolatek 2017) oraz Wiktoria Kohut z Istebnej (II vice Miss Nastolatek 2017).

Dziewczęta dojechały na pokładzie Pendolino do Warszawy, a przed Pałacem Kultury i Nauki czekał na nie autokar, który zawiózł finalistki do Kozienic. Młodszymi koleżankami opiekowała się Miss Beskidów 2017 Katarzyna Żydek, udająca się na zgrupowanie półfinałowe Miss Polski 2017. W Kozienicach dziewczyny nie narzekają na nudę. Każdy dzień wypełniają im próby, zajęcia sportowe, sesje fotograficzne, nagrania telewizyjne czy wyścigi rowerowe.

W przerwie między kolejnymi zawodami a posiłkiem śliczne dziewczęta z Beskidów znalazły czas, aby przesłać Czytelnikom portalu pozdrowienia i zdjęcia. Konkurs Miss Południa Nastolatek organizuje Agencja Grabowska Models, a portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

bb

Artykuł wyświetlono 8574 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-10-22
Przeboje świata specjalnie dla bielszczan
Próby wokalne, taneczne i instrumentalne trwają od sierpnia. Zespół Włóczykije zaprasza bielszczan na widowisko z udziałem znanego wokalisty Grzegorza Wilka. W programie m.in. piosenki Czesława Niemena, Joe Cockera, Roxette, ABBA czy Blues Brothers.
więcej
2017-10-22
Uwaga na agresywne wpisy w sieci
Podczas spotkania w Branżowej Szkole I Stopnia nr 4 im. S. Staszica policjanci przybliżyli młodzieży temat przemocy rówieśniczej przejawiającej się agresywnymi, wulgarnymi wpisami i komentarzami w sieci oraz odpowiedzialności karnej osób nieletnich.
więcej
2017-10-21
Ikarusy do kasacji
MZK w Bielsku-Białej ma ich jeszcze 14. Najbardziej wysłużone woziły pasażerów przez ponad ćwierć wieku. Dały się poznać jako bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze, choć wyjątkowo hałaśliwe i nie spełniające dzisiejszych norm ekologicznych.
więcej
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic