Śliczne pozdrowienia dla Czytelników - foto


2017-06-18, 08:30

W miniony piątek rano na zgrupowanie do Kozienic wyjechały laureatki konkursu Miss Południa Nastolatek, które wezmą udział w sobotniej gali Miss Polski Nastolatek. W przerwie między nagraniami dziewczęta przesłały naszym Czytelnikom pozdrowienia i zdjęcia.

W finale konkursu Miss Polski Nastolatek, który odbędzie się 24 czerwca w Kozienicach, wystąpią 22 dziewczyny z całego kraju. Są wśród nich aż cztery reprezentantki Beskidów: Klaudia Kucharska z Bielska-Białej (Miss Południa Nastolatek 2015), Aleksandra Wyszomierska z Ligoty (Miss Południa Nastolatek 2017), Kathrin Januszewska z Zaolzia (I vice Miss Nastolatek 2017) oraz Wiktoria Kohut z Istebnej (II vice Miss Nastolatek 2017).

Dziewczęta dojechały na pokładzie Pendolino do Warszawy, a przed Pałacem Kultury i Nauki czekał na nie autokar, który zawiózł finalistki do Kozienic. Młodszymi koleżankami opiekowała się Miss Beskidów 2017 Katarzyna Żydek, udająca się na zgrupowanie półfinałowe Miss Polski 2017. W Kozienicach dziewczyny nie narzekają na nudę. Każdy dzień wypełniają im próby, zajęcia sportowe, sesje fotograficzne, nagrania telewizyjne czy wyścigi rowerowe.

W przerwie między kolejnymi zawodami a posiłkiem śliczne dziewczęta z Beskidów znalazły czas, aby przesłać Czytelnikom portalu pozdrowienia i zdjęcia. Konkurs Miss Południa Nastolatek organizuje Agencja Grabowska Models, a portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

bb

Artykuł wyświetlono 8180 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-06-25
Będzie ogród w centrum miasta
Projekt był konsultowany z mieszkańcami. Zapuszczone podwórko na tyłach kamienicy zamieni się w ogród społeczny, czyli teren zieleni w sercu miasta. Ogrody takie mają na celu upiększenie okolicy i wzmocnienie więzi międzysąsiedzkich.
więcej
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
więcej
2017-06-25
Darmowe wycieczki Kolejami Śląskimi
Podczas wakacji wraz z Kolejami Śląskimi będzie można zwiedzać miejsca atrakcyjne pod względem turystycznym pod opieką certyfikowanych przewodników PTTK. Tegoroczną nowością jest możliwość odbycia wycieczki po Beskidzie Morawsko-Śląskim w Czechach.
więcej
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic