Śliczne pozdrowienia dla Czytelników - foto


2017-06-18, 08:30

W miniony piątek rano na zgrupowanie do Kozienic wyjechały laureatki konkursu Miss Południa Nastolatek, które wezmą udział w sobotniej gali Miss Polski Nastolatek. W przerwie między nagraniami dziewczęta przesłały naszym Czytelnikom pozdrowienia i zdjęcia.

W finale konkursu Miss Polski Nastolatek, który odbędzie się 24 czerwca w Kozienicach, wystąpią 22 dziewczyny z całego kraju. Są wśród nich aż cztery reprezentantki Beskidów: Klaudia Kucharska z Bielska-Białej (Miss Południa Nastolatek 2015), Aleksandra Wyszomierska z Ligoty (Miss Południa Nastolatek 2017), Kathrin Januszewska z Zaolzia (I vice Miss Nastolatek 2017) oraz Wiktoria Kohut z Istebnej (II vice Miss Nastolatek 2017).

Dziewczęta dojechały na pokładzie Pendolino do Warszawy, a przed Pałacem Kultury i Nauki czekał na nie autokar, który zawiózł finalistki do Kozienic. Młodszymi koleżankami opiekowała się Miss Beskidów 2017 Katarzyna Żydek, udająca się na zgrupowanie półfinałowe Miss Polski 2017. W Kozienicach dziewczyny nie narzekają na nudę. Każdy dzień wypełniają im próby, zajęcia sportowe, sesje fotograficzne, nagrania telewizyjne czy wyścigi rowerowe.

W przerwie między kolejnymi zawodami a posiłkiem śliczne dziewczęta z Beskidów znalazły czas, aby przesłać Czytelnikom portalu pozdrowienia i zdjęcia. Konkurs Miss Południa Nastolatek organizuje Agencja Grabowska Models, a portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

bb

Artykuł wyświetlono 8488 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-08-21
Waryński przestanie być patronem szkoły
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej otrzyma imię Jana III Sobieskiego w miejsce dotychczas używanego imienia Ludwika Waryńskiego. Uchwałą w tej sprawie w przyszłym tygodniu zajmie się Rada Miejska.
więcej
2017-08-21
Miliony na sprzęt ratujący życie
Gmina sfinansuje zakup i dostawę cyfrowego tomografu komputerowego dla Szpitala Miejskiego-Beskidzkiego Centrum Onkologii w Bielsku-Białej. Nowy sprzęt medyczny wraz z aparatem do znieczuleń zostanie zainstalowany w pracowni przy ul. Wyspiańskiego.
więcej
2017-08-21
Młody kierowca zatrzymał się na drzewie
Do sześciu zdarzeń drogowych doszło wczoraj na tzw. zakręcie idiotów drogi ekspresowej S1 w Bielsku-Białej. W żadnym z nich nie było rannych. Do poważnego wypadku doszło w Czechowicach-Dziedzicach.
więcej
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic