Jeszcze w listopadzie samolot z fiatem 126p przygotowanym dla Toma Hanksa wyruszy w podróż za ocean. Wcześniej przez kilka dni samochód będzie można podziwiać na lotnisku im. Chopina w Warszawie. Transport prezentu dla amerykańskiego aktora sponsoruje LOT.

 

Samolot z maluchem na pokładzie odleci do Los Angeles w poniedziałek, 27 listopada. Tydzień wcześniej samochód pożegnają mieszkańcy Bielska-Białej. W poniedziałek, 20 listopada pojazd stanie przed centrum handlowym Gemini Park, a następnie wyruszy w podróż do Warszawy. Od wtorku do czwartku auto będzie można oglądać w sali odlotów lotniska im. Chopina.

 

Przypomnijmy. Akcja podarowania malucha amerykańskiemu aktorowi towarzyszy kolejnej edycji balu charytatywnego „Nie wypada nie pomagać”. Środki zebrane podczas imprezy przekazywane są na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. W trzeciej edycji akcji udało się zebrać ponad 105 tys. zł (82 tys. zł zebrano podczas licytacji i kwietniowego balu, pozostałą część sumy wrzucono do świnki-skarbonki ustawionej w  Gemini Park).

bak