W bielskim hotelu Vienna oglądaliśmy wczoraj najpiękniejsze panie i dziewczęta Beskidów. W tych eleganckich wnętrzach swoje 30 urodziny obchodziła agencja Grabowska Models, która z okazji jubileuszu wydała efektowny kalendarz charytatywny. Modelki z kalendarza pokazują się w portalu co miesiąc w cyklu Dziewczyna Roku 2017.

Właścicielka agencji Lucyna Grabowska jest regionalnym przedstawicielem organizatora konkursu Miss Polski. W ciągu minionych 30 lat przygotowała do kariery na wybiegach dziesiątki późniejszych laureatek konkursów krajowych Miss Polonia i Miss Polski oraz zagranicznych, w tym  Miss Teen World, Miss Tourism, Miss Cosmopolitan World, Miss Europe, Miss Glob, Bride of the World, Miss Swimsuit w USA czy MRS World.

W piątkowy wieczór w Viennie podziwialiśmy modelki z kalendarza na rok 2018 wydanego z okazji jubileuszu agencji Grabowska Models. Wśród nich były piękności znane z projektu DZIEWCZYNA MIESIĄCA organizowanego wspólnie z naszym portalem. Dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczono na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Reksio. W programie wieczoru nie zabrakło pokazu mody karnawałowej w wykonaniu modelek z kalendarza.

Foto: Marcin Łukaszewicz