Natalia Janoszek otarła się o śmierć. Bielszczanka, która od kilku lat podbija Bollywood, przeżyła chwile grozy. Jak napisała w mediach społecznościowych, „miała zator i zawał płuc”. - W tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy - poinformowała.

28-letnia Natalia Janoszek pochodzi z Bielska-Białej. Sześć lat temu roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii, zdobywając tam nagrodę specjalną. Rok później dostała się do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach. Następnie zadebiutowała w Bollywood rolą w dramacie „Dreamz”.

Jej kariera w Indiach rozwija się w szybkim tempie, ale równocześnie bielszczanka popadła w poważne problemy zdrowotne. - W tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być (…). Zastanawia mnie dlaczego to właśnie mnie udało się przeżyć. Skolimowska czy Kulczyk nie mieli przecież tyle szczęścia. To chyba znaczy, że mam jeszcze sporo do zrobienia na tym świecie - pisze Natalia Janoszek.

- Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu z nastawieniem, że rok 2018 będzie dla mnie bardzo intensywny, prowadziłam rozmowy na temat trzech nowych filmów, szykowałam się do kilku projektów, planowałam kolejne podróże i pakowałam deskę na długo oczekiwane zimowe wakacje. W jednej sekundzie moje plany legły w gruzach i straciły jakiekolwiek znaczenie - dodała 28-letnia bielszczanka na swoim profilu na Facebooku.

bak