Zbliża się finał konkursu Mister Beskidów 2018. O tytuł ubiega się ośmiu przystojnych panów i każdemu z nich śni się kariera co najmniej na miarę Rafała Maślaka, który, o czym nie wszyscy wiedzą, został wybrany Misterem Polski 2014 na gali w Bielskim Centrum Kultury. Już teraz możesz poznać wszystkich tegorocznych finalistów i wybrać spośród nich Mistera portalu bielsko.biala.pl 2018!

Trwają przygotowania do gali konkursu Mister Beskidów 2018, która odbędzie się 10 marca w restauracji Wirtuozeria w Bielsku-Białej. Zanim finaliści pokażą się na estradzie, zaplanowano szereg prób, w tym kulig z pochodniami w Wiśle organizowany przez Biuro Turystyczne Gronie.

- Odbędzie się także turniej na kręgielni w Nowym Klubie w Galerii Sfera, gdzie wyłonimy Mistrza Bowlingu. Zapraszamy wszystkich kibiców - zachęca Lucyna Grabowska-Górecka, właścicielka agencji Grabowska Models, która tradycyjnie jest organizatorem konkursu Mister Beskidów. Portal bielsko.biala. pl jest patronem medialnym konkursu Mister Beskidów.

Poniżej prezentujemy wszystkich kandydatów do tytułu Mister Beskidów 2018. Nasze Czytelniczki i Czytelnicy już teraz mogą wybrać Mistera portalu bielsko.biala.pl. Zwycięzcą plebiscytu zostanie ten z kandydatów, którego zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów (tzw. lajków). Rozpoczynamy głosowanie! Zamkniemy je 9 marca 2018 o godz. 12.00, a następnie przeliczymy głosy i poinformujemy na łamach portalu o wynikach naszej zabawy. Oficjalne rezultaty podamy 10 marca podczas gali w Wiruozerii.

1. Łukasz Rak - wzrost 180 cm, Bielsko-Biała/Kraków, 22 lata.

Ukończył bielskie liceum. Obecnie pracuje jako serwisant rowerowy oraz narciarski. Jego największą pasją jest sport. Przez 12 lat grał w klubie piłkarskim LKS Zapora Wapienica. Uprawia ekstremalne kolarstwo grawitacyjne (freeride, downhill, dirt) oraz jeździ na nartach (freeride). Lubi wyzwania i adrenalinę. Nie ma dla nie niego rzeczy, które są niemożliwe do zrealizowania.

2. Rafał Hałat - wzrost 180 cm, Trzebinia, 22 lata.

Od szóstego roku życia gra w piłkę nożną. Obecnie pracuje jako trener piłki nożnej. Uczy  najmłodszych, że piłka oprócz gry i rywalizacji na boisku jest także świetną zabawą. Po godzinach gra w wirtualną piłkę nożną i bierze udział w turniejach, rywalizując z najlepszymi zawodnikami e-sportowymi w Polsce.

3. Amadeusz Błachut - wzrost 182 cm, Czechowice-Dziedzice, 25 lat.

Ukończył studia magisterskie na kierunku inżynieria produkcji. Pracuje w kopalni. W czasie wolnym ćwiczy w siłowni oraz trenuje sztuki walki. Interesuje się modelingiem i często bierze udział w pokazach fryzjerskich.

4. Maciej Jakubiec - wzrost 182 cm, Bierna k. Żywca, 21 lat.

Jest absolwentem Zespołu Szkół Agroturystycznych i Ogólnokształcących w Żywcu-Moszczanicy. Obecnie pracuje w branży motoryzacyjnej w TI Automotive w Bielsku-Białej. Prowadzi zdrowy styl życia. Ćwiczy na siłowni i zdrowo się odżywia. W zimie jeździ na snowboardzie i nartach. Latem dba o kondycję na basenie. Ceni przyjaciół i zawsze znajdzie dla nich czas. W przyszłości chce zostać trenerem personalnym.

5. Szymon Bogacki - wzrost 182 cm, Hecznarowice, 19 lat.

Jest tegorocznym maturzystą w jednym z bielskich techników. Jego największą pasją jest motoryzacja, a w szczególności tunning samochodów. Pracuje w firmie WLM Custom, która umożliwia mu naukę w tym kierunku. Wolny czas poświęca na rozwijanie umiejętności związanych z grafiką komputerową i fotografią. Uprawia sport. Zimą jeździ na snowboardzie, a latem biega i chodzi po górach.

6. Konrad Cupiał - wzrost 183 cm, Chełmek, 23 lata.

Jest studentem ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku energetyka w AGH w Krakowie. Obecnie przebywa we włoskiej Genui w ramach programu Erasmus, realizując swoją pracę magisterską. Uważa się za osobę otwartą, entuzjastyczną, a przy tym ciągle szukającą nowych wyzwań. Uwielbia poznawać nowych ludzi i tworzyć ciekawe kontakty. Lubi chodzić po górach, a w szczególności polskich Tatrach. Turystykę górską uprawia od dziecka i jest zafascynowany zdobywaniem nowych szczytów. Jego pasją jest także fotografia.

7. Jakub Adamczyk - wzrost 187 cm, Żywiec, 18 lat.

Uczy się w Technikum Obsługi Turystycznej. Jego największą pasją są podróże i lotnictwo. W przyszłości zamierza pracować jako steward. Interesuje się tańcem, pływaniem, motoryzacją i modelingiem. Lubi zwierzęta.

8. Artur Budzowski - wzrost 187 cm, Oświęcim, 22 lata.

Od czwartego roku życia uprawia hokej. Występował w polskiej ekstralidze. Studiował dziennikarstwo, zdobył tytuł licencjata w zakresie zarządzania finansami, obecnie kończy studia magisterskie na kierunku zarządzania z coachingiem i mentoringiem. Pracuje w Oświęcimiu i kocha świat... kawy (ukończył nawet kurs baristyczny). Lubi muzykę.

KGO

Na zdjęciu tytułowym: gala Mister Beskidów 2017. Zdjęcia finalistów: Małgorzata Kubicius i prywatne archiwa finalistów.

Aktualizacja, 9 marca godz. 12.15. Zakończyliśmy głosowanie na Mistera portalu bielsko.biala.pl. Czytelnicy zdecydowali o przyznaniu tego tytułu Łukaszowi Rakowi, kandydatowi występującemu w konkursie z nr 1. Gratulujemy! Oficjalne ogłoszenie wyników naszego plebiscytu nastąpi podczas jutrzejszej gali finałowej wyborów Mister Beskidów 2018 w hotelu Na Błoniach.