Ekologiczne gadżety stały się bardzo ważną częścią kampanii reklamowych wielu firm. Aby przekonać Państwa o tym, że połączenie ekologii z promocją marki to prawdziwy strzał w dziesiątkę, opiszemy zalety tego rodzaju kampanii oraz najciekawsze propozycje eko-gadżetów.

Gadżety ekologiczne to mądre budowanie marki

Kampania oparta na gadżetach ekologicznych to przede wszystkim szansa na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez popartą rzeczywistym działaniem demonstrację świadomości ekologicznej. Budując świadomość marki, chcemy być kojarzeni w końcu nie tylko z wysoką jakością produktów, ale i etycznym podejściem do biznesu, a wykorzystanie ekologicznych gadżetów doskonale pomaga je zaprezentować.

Co więcej, w przypadku kampanii opartej na gadżetach reklamowych bardzo ważna jest oryginalność upominków, a tutaj ekologiczne gadżety mają dużo do zaoferowania. Produkty z ekologicznych materiałów zdecydowanie wyróżniają się wyglądem na tle wyrobów wyprodukowanych z tworzyw sztucznych, które w jednoznaczny sposób kojarzą się z masową produkcją. Postawmy się w sytuacji klienta. Który upominek sprawiłby, że poczulibyśmy się bardziej wyróżnieni - ten wykonany z plastiku czy raczej ze szlachetnego drewna? Sądzimy, że większość z Państwa wybrałaby raczej tę drugą odpowiedź.

Na jakie ekologiczne gadżety reklamowe warto postawić?

Jeżeli przekonują Państwa wyżej wymienione atuty kampanii opartych na ekologicznych gadżetach, mamy dla Was dobrą wiadomość. Liczba interesujących projektów eko jest naprawdę duża, dlatego można liczyć na naprawdę szerokie pole do manewru.

Zacznijmy od tak podstawowego upominku reklamowego, jakim jest długopis. Taki prezent może wydawać się banalny. Chyba, że wykonany został z przepięknego drewna, które nadaje całości bardzo szlachetnego wyglądu. To zresztą tylko jeden z wielu przykładów na to, w jaki sposób drewno potrafi sprawić, że gadżet reklamowy może wyróżnić się wyglądem. Bardzo ciekawą propozycją są chociażby ekologiczne pendrive'y posiadające obudowy wykonane z drewna. To połączenie naturalnego materiału z nowoczesną technologią, które dzięki bardzo przydatnej w dzisiejszych czasach funkcji przenoszenia danych spełnia najbardziej podstawowy wymóg atrakcyjnego gadżetu reklamowego, jakim jest użyteczność.

Bardzo popularną propozycją, jeśli chodzi o gadżety reklamowe o ekologicznym charakterze są także przenośne urządzenia elektroniczne napędzane energią słoneczną. Przykładem mogą być chociażby solarne power banki, które są gadżetem nie tylko ekologicznym, ale i bardzo wygodnym. Doskonale trafią w gusta osób chętnie podróżujących, ponieważ można je naładować również w miejscach, w których trudno o gniazdko elektryczne - wystarczy dostęp do promieni słonecznych.

Memorabbit - oryginalne ekologiczne designy

Jedną z firm, które oferują opisane powyżej rodzaje ekologicznych gadżetów reklamowych jest Memorabbit. Jest to firma znana przede wszystkim z wysokiej jakości elektroniki reklamowej, która łączy bardzo dobre parametry techniczne z oryginalnym designem. Dlatego też współpracując z nią, mogą Państwo liczyć na gadżety ekologiczne, które naprawdę wyróżnią się na tle reszty i będą bardzo przydatne dla klientów!

Artykuł sponsorowany