Mimo dokuczliwych upałów, sierpień może być piękny, kolorowy i wesoły. Wszystko dzięki ślicznym dziewczynom, które nadeślą zgłoszenia do wyjątkowego kalendarza. Zgłaszać się można od dziś! Przy odrobinie szczęścia Twoja twarz oraz wizerunek Twojego pupila ozdobić mogą topowy kalendarz Grabowska Models ‘2019.

Chcesz znaleźć się w kalendarzu 2019? Wyślij nam swoje 3-4 zdjęcia i napisz ciekawą historię związaną z Twoim pupilem. Może to być kot, pies, koń lub inne zwierzę. Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Na początku października specjalne jury wybierze najciekawsze kandydatury. Wtedy profesjonalni fotograficy zrobią każdej wybranej dziewczynie zdjęcie wraz z jej pupilem. Fotografie ozdobią karty specjalnego kalendarza na rok 2019, który będzie zachęcał do wolontariatu i adopcji braci mniejszych.

Poprzednia edycja eleganckiego kalendarza Grabowska Models została wydrukowana w limitowanej serii i trafiła do rąk specjalistów od modelingu oraz szeroko pojętego show-biznesu. Na kartkach tego kalendarza znalazły się zdjęcia pięknych dziewcząt z agencji Grabowska Models. Wszystkie wyróżniają się sukcesami i osiągnięciami w sporcie, muzyce czy nauce. W kalendarzu na rok 2019 będziemy promować te dziewczyny, które zechcą nam przedstawić swoje zwierzęta i ciekawe historie z nimi związane!

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2018 na adres: grabowskamodels@gmail.com. Wyłącznym patronem medialnym kalendarza Grabowska Models ‘2019 jest portal bielsko.biala.pl.

Pierwsze zgłoszenie nadesłała Luiza Szczerbowska - Miss Dance, Miss Publiczności i I wicemiss Beskidów 2018. Finalistka konkursu Miss Polski 2018 pokazała się ze swoim zwierzyńcem.

rok