- Zdrowa dieta, ćwiczenia, sesje zdjęciowe, to część mojej codzienności - mówi Luiza Szczerbowska, I wicemiss Beskidów 2018. Piękna Luiza jest miłośniczką zwierząt. W wolnym czasie uprawia sport. Zimą jeździ na nartach, a latem realizuje się jako instruktorka jazdy konnej. Nam udało się ją podejrzeć podczas sesji zdjęciowej do przyszłorocznego kalendarza, gdzie pokazała się ze swoimi ulubionymi końmi.

Na początku grudnia Luiza oraz Anna Maria Jaromin, Miss Beskidów 2018, będą reprezentowały nasz region w finale krajowym konkursu Miss Polski. Główny etap przygotowań do finału rozpoczął się od zgrupowania w hotelu Mercure Dosłońce w Racławicach. Obecnie obie piękne dziewczyny uczestniczą w licznych sesjach zdjęciowych oraz nagrywają wideoklipy, które zobaczymy podczas grudniowej gali w Krynicy.

- W czasie zgrupowania miałam zaszczyt spotkać się z Norbertem - małym człowiekiem o wielkiej woli walki, który przypomniał nam, choć nie bezpośrednio słowami, a raczej swoją postawą i charakterem, co tak naprawdę jest w życiu ważne - relacjonuje Luiza. - Swoim wsparciem w mediach staramy się pomóc Norbertowi w zgromadzeniu środków na leczenie.

Luiza stale poszerza portfolio, współpracując z licznymi fotografami. Podczas jednej z sesji prezentowała uroki wielkiej pasji swego życia - tańca, a w innej pokazała się w towarzystwie ulubionych koni. Najlepsze zdjęcia zostaną wykorzystane w kalendarzu charytatywnym realizowanym przez Grabowska Models na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej. Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym tego kalendarza.

Konkurs Miss Polski promuje piękno, które nie opiera się tylko na urodzie i wdzięku, ale także na dobrym sercu oraz szacunku i pomocy innym. Dlatego Luiza Szczerbowska zachęca wszystkich do zakupu kalendarzy charytatywnych na rzecz bielskiego schroniska. To efektowne wydawnictwo będzie dostępne już w listopadzie, o czym szczegółowo poinformujemy.

bb

Foto: Grzegorz Moskal