W ciągu trzech miesięcy ten klip odnotował na YouTube blisko 23 mln odsłon! Piosenka "Janosik", którą wykonują Bedoes & Kubi Producent wspólnie z braćmi Golec to ewenement na polskiej scenie muzycznej. Sztuka nie zna granic. Potrafi łączyć pokolenia i różne światy.

Utwór „Janosik” świetnie wpisuje się w twórczą stylistykę zespołu, choć do tej pory bracia Golec nie byli kojarzeni ani z rapem, ani z hip-hopem. Okazuje się, że współpraca z Bedoesem & Kubi Producent to strzał w dziesiątkę. W ciągu trzech miesięcy klip odnotował blisko 23 mln wyświetleń, tysiące pozytywnych komentarzy i setki udostępnień. To niewątpliwy sukces tej muzycznej kooperacji.

- Myśleliśmy o tym wcześniej. Nie boimy się wyzwań. Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do udziału w projekcie, którego autorami są Bedoes & Kubi Producent - powiedział nam Paweł Golec, który podkreślił, że nie miał obaw związanych z udziałem w tym przedsięwzięciu. Przeczuwał, że mariaż dwóch muzycznych światów może być bardzo atrakcyjny.

Singiel „Janosik” promujący płytę „Kwiat Polskiej Młodzieży” sprzedał się w ponad 15 tysięcznym nakładzie i uzyskał status złotej płyty, którą zespół odebrał 2 marca podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła. - Wzięliśmy udział w trzeciej edycji festiwalu hip-hopowego. SB FFestival przyciąga największe gwiazdy rapu i muzyki hip-hopowej. Wspólnie z Bedoesem i Kubi Producentem zaprezentowaliśmy publiczności "Janosika" - dodaje Paweł Golec.

Golec u’Orkiestra oraz twórcy albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży” zagrali na żywo również w bielskim klubie Rudeboy. Bielszczanie bardzo ciepło przyjęli artystów, o czym można się przekonać na prezentowanym przez nas filmie.

KGO

Zdjęcia tytułowe zostało zrobione podczas kręcenia klipu do piosenki „Janosik” w Nowym Targu, listopad 2018. Od lewej: „Kubi Producent” - Jakub Salepa, „Bedoes” - Borys Przybylski, Paweł Golec, Łukasz Golec.