Bielszczanka Natalia Janoszek, znana głównie z filmów produkowanych w Bollywood, nie chce spocząć na laurach. Wciąż się rozwija i sięga po nowe wyzwania. Teraz ma zagrać w filmie obok Daniela Olbrychskiego i Grażyny Szapołowskiej. Natalia prosi o wsparcie dla krótkiego dokumentu o sensie życie.

Aktorka została zaproszona do udziału w projekcie, w którym biorą udział znakomici artyści. Katarzyna Jungowska, pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia, zaprosiła do projektu takie gwiazdy, jak Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Zbigniew Zamachowski, Adrian Woźny. Natalia Janoszek zagra wspólnie z nimi w krótkim, bo liczącym 15 minut dokumencie zatytułowanym "Wiedźma".

- Na co dzień jestem kojarzona bardziej z kinem zagranicznym, w szczególności Bollywood. Ale to nie znaczy, że zapominam o Polsce. Teraz przyszedł czas właśnie na film w Polsce - mówi Natalia Janoszek, aktorka i wokalistka, która pochodzi z Bielska-Białej. - Zdecydowałam się na udział, bo pomysł jest ciekawy i nietuzinkowy. No i przede wszystkim chcę pokazać, że krótkie formaty też mają moc - dodaje.

Natalia zachęca do wspierania akcji na portalu Polak Potrafi, gdzie można odnaleźć opis projektu.

- Chcę zrobić ten film, aby przypomnieć, że w życiu należy być dobrym człowiekiem. W dzisiejszych czasach jesteśmy zbyt zajęci pogonią za sukcesem i materialnymi dobrami, aby się zatrzymać i zastanowić nad wartością ludzkiej duszy. Wartością przestrzegania zasad. Nasz świat zapomina o tym, że najważniejsze jest niematerialne - tłumaczy Katarzyna Jungowska. Reżyserka zapowiada, że zależy jej na tym, aby film zaprezentować na festiwalach filmowych znanych na całym świecie. Koszt realizacji projektu wynosi 18 tys. zł.

KGO