Do Bielska-Białej przyjedzie jutro kandydat na prezydenta RP Szymon Hołownia. Znany dziennikarz zaprasza wszystkich niezależnie od ich poglądów na spotkanie z cyklu „Rozmowy Polaków”. Spotkanie dotyczyć ma tego, co realnie ważne - dla nas, dla Polski, dla miejsc, w których na co dzień żyjemy.

Na początku grudnia ub. roku w Gdańsku Szymon Hołownia zapowiedział start w wyborach prezydenckich. Tegoroczne spotkania z wyborcami znany dziennikarz (m.in. Tygodnik Powszechny) rozpoczął w Łodzi, a jutro do otwartej rozmowy zaprasza bielszczan. Hołownia przedstawia się jako kandydat ponad partyjnymi konfliktami. Zapowiada, że bezpartyjne przywództwo jest dla Polski wielką szansą na przekierowanie energii z męczącego międzypartyjnego sporu w stronę przyszłości i rozwoju.

Spotkanie z bielskimi wyborcami odbędzie się w piątek, 10 stycznia o godz. 19:00 w Wyższej Szkole Finansów i Prawa przy ul. Tańskiego 5. Na najbliższy weekend zaplanowano wizyty kandydata w Sosnowcu, Krakowie i Kielcach. Wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w spotkaniach, Szymon Hołownia zaprasza do dyskusji w internecie. Opinie wystarczy oznaczyć hasztagiem #RozmowyPolaków. Zespół ekspertów zbiera wszystkie odpowiedzi i wątki, w których pojawi się ten hasztag.

bak