Zaalarmowali nas lokatorzy budynków z terenu Bielska-Białej, którzy zastanawiają się, z jakiego powodu ze śmietników nie są odbierane śmieci. - Stawki podnoszą, a jakość usług jak w średniowieczu - skwitował pan Grzegorz.

- Dziś jest trzeciego stycznia, normalny dzień pracy, a pod wiatą i wokół kubłów zalegają śmieci - napisał pan Mieczysław. - Zapomnieli o nas i naszym śmietniku - zastanawia się pan Marek. - Do mnie dzisiaj nie dotarli albo sobie przejechali, następny wywóz za miesiąc - poinformowała nas pani Beata.

Śmieci zalegają także pod wiatą przy ul. Łagodnej. - To nie jest odosobnione miejsce, jest ich więcej w Bielsku-Białej, tak pracują ciężko - napisała pani Irena. - Skoro za wywóz śmieci się płaci, to dlaczego śmieci nie są wywiezione? - zastanawia się mieszkanka os. Złote Łany. - Stawki podnoszą, a jakość usług jak w średniowieczu - skwitował pan Grzegorz.

Zachęcamy Czytelników do nadsyłania zdjęć przepełnionych wiat śmietnikowych z tego roku na adres: redakcja@bielsko.biala.pl lub na portalowy fanpage. Wybrane zdjęcia dołączymy do artykułu.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Foto: Czytelnicy