W środę ruszy ponownie po przerwie zimowej system wypożyczalni rowerów miejskich BBbike w Bielsku-Białej. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną operator systemu zaleca stosowanie rękawiczek lateksowych. Podczas każdej wizyty na dowolnej stacji personel będzie dezynfekował klawiaturę terminala.

Aktualnie trwają ostatnie prace uruchomieniowe po przerwie zimowej. W minionym tygodniu aktywowane zostały wszystkie stacje systemu. Trwa kompleksowa kontrola sprzętu. Mając na względzie aktualną sytuację epidemiczną, operator systemu podjął dodatkowe działania poprawiające bezpieczeństwo użytkowników.

Jak informuje Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy, podczas każdorazowej wizyty na dowolnej stacji systemu personel będzie dezynfekował klawiaturę terminala. Operator systemu zaleca ponadto stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej w postaci rękawiczek lateksowych.

Od 1 kwietnia charakterystyczne zielone rowery pojawią się w 24 lokalizacjach. Łącznie do dyspozycji użytkowników pozostają 192 pojazdy. Więcej informacji na temat systemu i warunków korzystania z rowerów miejskich znajdziesz TUTAJ.

bb

Foto: LOT Beskidy