Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci czynnego w służbie funkcjonariusza Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Na miejscu pracował zespół dochodzeniowo-śledczy pod nadzorem prokuratora.

- Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie około godz. 15.00. - Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich - powiedziała nam podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

"W życiu policjanta są chwile, kiedy po udanej akcji czuje się radość z dobrze wypełnionego obowiązku, ale są i chwile smutne. Zwłaszcza wtedy, kiedy jeden z nas nagle umiera. Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi nadkom. Stefana Pośpiecha - policjanta z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Uroczystość pogrzebowe odbędą się w dniu 7 listopada 2018 roku (środa) o godz. 10.00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych w Katowicach przy ul. Mieszka I 6" - czytamy na stronie internetowej KMP w Bielsku-Białej. Łączymy się w smutku i żałobie z Rodziną i bliskimi.