Około godz. 17.50 na skrzyżowaniu ul. Maczka z ul. Bystrzańską doszło do zderzenia dwóch samochodów. Chwilę później obok auta zemdlała nastoletnia pasażerka. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł do szpitala kobietę, a nastolatkę przebadano.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 17.50. Kierująca oplem, skręcając w lewo z ul. Gen. Maczka w ul. Bystrzańską, nie zauważyła nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku ruchu z ul. Bystrzańskiej (samochód jechał z kierunku Cygańskiego Lasu - przyp. red.) osobowego seata, który poruszał się w kierunku ul. Gen. Maczka, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację, uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Ze względu na złe samopoczucie obu pasażerek seata czynności zespołu ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia były czasochłonne. W szpitalu okazało się, że pasażerka seata nie doznała obrażeń ciała. Sprawczynię zdarzenia ukarano mandatem  i sześcioma punktami.

Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, dwa patrole policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Czynności służb trwały ponad dwie godziny.

Tekst i foto: Mirosław Jamro