Bielska koszykówka jest coraz mocniejsza. Na widowiska z udziałem naszych zawodników przychodzi coraz większa publiczność. To nie NBA, Euroliga czy nawet polska Tauron Basket Liga. Ale jest ciągły postęp sportowy, wiara we własne siły i przekonanie, że w tej grze widzowie są najważniejsi.

Po dziesięcioletniej przerwie do Bielska-Białej wróciła profesjonalna koszykówka. Utworzony kilka miesięcy temu klub sportowy DAAS Basket Hills uczestniczy w rozgrywkach Polskiego Związku Koszykówki, walcząc o wejście do II ligi. Obok emocjonującego meczu, ważna jest zabawa na trybunach. Wczoraj oglądaliśmy spotkanie w hali Victoria przy ul. Bratków. Bielszczanie  i ich rywale z RKK AZS Racibórz grali na całego do ostatniej minuty. Bielski zespół zdeklasował rywali - wygrał 152:52!

Od początku października klub prowadzi profesjonalną szkółkę koszykarską dla dzieci i młodzieży w wieku 5-18 lat. Nasz portal jest głównym patronem medialnym DAAS Basket Hills Bielsko-Biała. Więcej informacji o klubie znajdziesz na www.basket-hills.pl.