Bożonarodzeniowe spotkania zespołu Golec uOrkiestra z publicznością odbywają się zawsze w niezwykłych miejscach i realizowane są z dużym rozmachem. Widzowie, którzy mieli szczęście uczestniczyć w koncercie w kościele w bielskich Aleksandrowicach byli zachwyceni. Część publiczności śpiewała kolędy wspólnie z artystami.

W miniony piątek kościół w Aleksandrowicach był wypełniony po brzegi. Zespół Golec uOrkiestra wykonywał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach. Rodzinie Golców towarzyszył kwartet dęty Zdzisława Stolarczyka oraz chór Gospel Rain z Lublina. Znaczna część publiczności śpiewała kolędy wspólnie ze sławnym bliźniakami z Milówki, którym za występ dziękował biskup Piotr Greger.

Podobny repertuar artyści zarejestrowali w Bazylice Jasnogórskiej na swojej najnowszej płycie, która ukazała się 24 listopada i już osiągnęła status platynowej (o płycie pisaliśmy w artykule Album z rozmachem - idealny na święta). Po ponad dwugodzinnym koncercie Łukasz i Paweł pracowicie podpisywali swoje płyty. Jak podkreślali, do oporu i ostatniego chętnego.

Foto: Piotr Bieniecki