Perfect jest od 35 lat fabryką przebojów, która świetnie trafia w gusta kolejnych pokoleń słuchaczy. Dzięki temu nieprzerwanie od 1980 roku jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. Na jubileuszowej trasie znalazło się kilkadziesiąt największych polskich miast, w tym Bielsko-Biała. Koncert Perfectu był jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek odbyły się w hali pod Dębowcem.

Mimo upływu lat, Perfect jest nadal w świetnej formie fizycznej i artystycznej. Koncerty tego zespołu są zawsze widowiskami muzycznymi, w których każdy element pracuje na najwyższych obrotach. Wczoraj pod Dębowcem usłyszeliśmy największe przeboje sprzed lat, ale grupa zaprezentowała też nowe aranżacje i utwory z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej. "Wszystko ma swój czas" staje się już tak popularne, jak niegdyś "Nie płacz Ewka" czy Autobiografia", co świadczy o nieprzemijającej wyjątkowości legendarnego już zespołu Perfect.

W hali pod Dębowcem spotkało się kilka pokoleń fanów zespołu, w którym w przeszłości występowali artyści tej miary, co Basia Trzetrzelewska, Ryszard Sygitowicz czy Zbigniew Hołdys. Perfect to doskonali instrumentaliści i charyzmatyczny wokalista Grzegorz Markowski, który szybko porwał bielską publiczność i nie musiał jej zachęcać do wspólnego śpiewu.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć