Ludzie lubią wspomnienia. Szczególnie, gdy powrotowi do przeszłości towarzyszą ulubione piosenki, które w przeszłości wypełniały repertuary stacji radiowych i telewizyjnych w całej Europie. Okazją do muzycznych wspomnień był w ten weekend 90’s i 80’s Superstars Festival w Zatorze z udziałem zagranicznych gwiazd muzyki popularnej.

W miniony piątek i sobotę do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze zjechało wiele tysięcy miłośników muzyki lat 80. i 90 ub. wieku. Na scenie strefy festiwalowej pojawiło się kilkanaście najpopularniejszych gwiazd lamtego okresu, w tym Boney M („Rivers Of Babilon”), Limahl („Never Ending Story”), Fancy („Flames Of Love”), Alexia („Uh La La La I love You Baby”), Mr President ("Coco Jambo”) czy Dr Alban („It’s My Life”).

Podczas konferencji prasowej artyści podkreślali, że ich muzyka nie starzeje się i pomimo postępu technologii nagrywania i odtwarzania dźwięku, żyć będzie wraz z emocjami, które do dziś towarzyszą słuchaczom. Dla publiczności przygotowano wiele atrakcji, m.in. pokazy laserów i fajerwerków, przeloty motolotni. Bilet na koncert uprawniał do korzystania ze wszystkich urządzeń w parku rozrywki.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć