Zmagania wysportowanych mężczyzn oraz urodę pięknych kobiet podziwiali wczoraj kibice zgromadzeni na placu Chrobrego. W centrum Bielska-Białej znów stanął szklany kort do gry w squasha. Zawodnikom ze światowej czołówki w tej dyscyplinie sportu towarzyszyły piękne bielszczanki z agencji Grabowska Models.

Widowisko oglądali nie tylko kibice squasha, ale również przechodnie, którzy zasiedli na trybunach i włączyli się do dopingu. Obecni byli przedstawiciele władz miasta oraz radni. Sponsorzy przygotowali niespodzianki. Szczęśliwcy otrzymali karnety na grę w squasha w klubie Enjoy oraz bilety na mecz drużyny piłkarskiej Podbeskidzia. Na arenę wyprowadzały zawodników piękne modelki z agencji Grabowska Models.

Szklany kort stać będzie na placu przez tydzień.  W tym czasie na szklanej arenie wystąpią zawodnicy zajmujący wysokie miejsca w światowym rankingu squasha oraz reprezentanci naszego kraju, którzy zmierzą się w pojedynku "Polska ws Reszta Świata". Na korcie w środku miasta będą mogli też wystąpić amatorzy. Każdy kto wyrazi ochotę może spróbować gry w towarzystwie dostępnego na miejscu instruktora.

Nasz portal jest patronem medialnym festiwalu „Squash na Chrobrym 2015". Wiecej o tym wydarzeniu znajdziesz na www.squashnachrobrym.pl.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć