Namiot pod Dębowcem pękał w szwach. Tłum widzów szczelnie wypełnił także plac za namiotem oraz okoliczne trawniki. Według wstępnych ocen, na wczorajszym koncercie popularnego zespołu Enej w Bielsku-Białej padł rekord frekwencji, biorąc pod uwagę wszystkie organizowane dotąd w tym miejscu imprezy muzyczne.

Koncert na terenach obok hali pod Dębowcem zgromadził ogromną publiczność. Dominowała młodzież nastoletnia oraz rodzice z dziećmi. Enej, który wystąpił w Bielsku-Białej po raz pierwszy, zagrał świetnie, prezentując wszystkie swoje największe przeboje, m.in. "Skrzydlate ręce", "Radio Hello", "Tak smakuje życie", "Symetryczno-Liryczna", "Lili", "Zbudujemy dom", "Nie chcę spać"  Na bis usłyszeliśmy ostatni hit zespołu - "Kamień z napisem love".

Żywiołowe piosenki łączące rytmy rocka, folk i ska wielotysięczny tłum śpiewał wspólnie z muzykami. BCK trafiło w doborem wykonawców koncertu na zakończenie lata. Grupa Enej jest jednym ze zwycięzców plebiscytu, w którym internauci głosowali na artystów najbardziej oczekiwanych w Bielsku-Białej.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć