Pomimo deszczowej aury plac przed Galerią Sfera II był zapełniony, gdy na scenie pojawiła się Sarsa. Koncert oglądały tłumy bielszczan, wśród których dominowała młodzież. Znana z oryginalnego wierunku oraz ruchów scenicznych artystka zaprezentowała swoje największe przeboje.

W strugach ulewnego deszczu rozpoczął się koncert Sarsy inaugurujący tegoroczną Letnią Scenę Sfery. W trakcie imprezy pogoda polepszyła się dając zgromadzonej publiczności więcej przyjemności z koncertu. Podczas półtoragodzinnego widowiska charakterystyczna wokalistka wykonała większość swoich utworów wśród których nie mogło zabraknąć piosenki "Naucz mnie" czy najnowszego singla artystki pt. "Bronię się". 

W przyszły piątek (14.07) na scenie ustawionej przed Galerią Sfera II bielskiej publiczności zaprezentuje się niepowtarzalna Kapela Hanki Wójciak, która w folkowo-popowym stylu zabierze w orientalne i celtyckie rejony muzyki, połączone z polskimi motywami ludowymi. W kolejnych tygodniach usłyszymy m.in. Lumines (21.07), LUC Rebel Babel (28.07) oraz Rei Ceballo & Tripulacioncubana (4.08). Koncerty odbywają w wakacyjne piątki na placu Bolka i Lolka. Początek o godz. 19:30.

Letnia Scena Sfery jest projektem realizowanym od ośmiu lat. To wakacyjny prezent dla mieszkańców Podbeskidzia, którzy mogą wysłuchać koncertów popularnych polskich artystów. W poprzednich latach na LSS prezentowali się m.in. Maciej Maleńczuk, Natalia Kukulska, Tymon Tymański, Kasia Kowalska, Elektryczne Gitary, Kapela ze Wsi Warszawa czy Mezo.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć