W hali OSR Victoria przy ul. Bratków ruszyły wczoraj rozgrywki II ligi piłki koszykowej z udziałem bielskiego klubu DAAS Basket Hills. Bielszczanie stoczyli zacięty pojedynek, angażując w grę wszystkie umiejętności i ambicję. Następnym razem będzie jeszcze lepiej!

W 2003 roku z powodu problemów finansowych drugoligowa drużyna Spetech Bielsko-Biała zniknęła z koszykarskiej mapy Polski. Po dziesięciu latach przerwy w stolicy Podbeskidzia przygoda z profesjonalną koszykówką rozpoczęła się na nowo dzięki drużynie DAAS Basket Hills, która dzięki solidnej pracy całego zespołu i wsparciu sponsorów awansowała do II ligi.

Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 60:74 dla gości (AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl). Już na początku AZS uzyskał przewagę, ale bielszczanie aktywnie gonili wynik, momentami uzyskując przewagę. Zawzięta walka trwała do ostatniej kwarty, w której goście wywalczyli zwycięstwo. Trzymamy kciuki i wierzymy w wygraną naszych koszykarzy w następnym spotkaniu!